Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kérdésed miatt esett a százalékom...viseld el hogy nem mindenkinek ugyanaz a véleménye mint neked. Ha pedig ez nem megy akkor tegyél egy szívességet és ne kérdezgess többet!
2015. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim válasza:
0%
Végig olvasva a hozzászólásokat, milyen jó h itt ezek szerint mindenkinek tökéletes apja van és biztos csak a gyerek nem tud alkalmazkodni.. Az én apám is borzasztó eset, amihez sokban hozzájárul az ital..alapjáraton szeretem mert józanul viszonylag el lehet vele lenni, de ha italos az ember lehozhatná neki a csillagokat is az se lenne jó.. Úgyh én megértelek kérdező h eleged van és így reagálsz a válaszokra, mert aki így él vagy ilyen viszonyban van, annak kb minden nap gyomorgörcs még ha másoknak nem is mutatja h na vajon ma mi baja lesz már megint az apámnak..És voltak anno nálunk is ennél kisebb "gondokból" is hatalmas ordítozások..jah és hiába költözöl el utána se nyugszik meg az ember mert utána meg az anyjától hallgatja h mit csinál az apja...
2015. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 vorarlberna ***** válasza:

Ha már felnőttél, elköltöztél, és nem függesz tőlük, ne hogy már ne merj a sarkadra állni, és azt mondani, hogy nem érdekel, fater te meg viselkedj, mert rossz vége lesz...

Akkor mit tud tenni, kiabál, megüt megint? Be se kell engedni, főleg télen, kap egy tüdőgyulladást, aztán elgondolkozik merre az arra....

2015. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!