Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező.

Én sem vagyok kíváncsi anyámra, meg az élettársára.

De én nemhogy odaköltöztettem a barátom, hanem 17 évesen elköltöztem a nővéremhez, majd onnan is el, amikor végeztem a sulival.

Szóval ha annyira szar lenne az életed, már rég elmenekültél volna, úgyhogy ne hisztizz, tanulj meg együtt élni, mert egyedül fogsz megöregedni...

2015. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:

Szerintem apádnak inkább azzal van baja, hogy az ő pici leánykája ilyen cuccot használ.

(amúgy mi bajod az inzulinnal?)

2015. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
94%

Hát rég mosolyogtam ilyen jót, be kell vallanom.


Szerintem költözzetek el. Mindenkinek így lesz a legjobb. :)

2015. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:

Kerdezo tevedsz a nuvaring NOVELI a fiatalkori trombozis kockazatat!!!

100% most voltam tovabbkepzesen es nem ajanljak

2015. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
Halistennek, hátha megdoglok :D
2015. febr. 26. 18:51
 66/83 anonim ***** válasza:
91%

A NuvaRing már több mint tíz éve forgalomban volt, amikor a dán Dr. Øjvind Lidegaard leközölte nagy port kavaró szakcikkét. Összesen 1.6 millió nő vizsgálata során arra a következtetésre jutott, hogy a gyűrű 6 és félszeresére növeli a trombóziskockázatot, vagyis 6.5-szer nagyobb eséllyel alakul ki vérrög a NuvaRinget használó nők körében, összehasonlítva a semmilyen hormonális fogamzásgátlót nem szedőkkel.

A kutatás 2012-ben jelent meg, A szájon át szedett tabletták esetében ez a szám általában 2 és 7 között van, azaz a gyűrű által okozott kockázat ennek a tartománynak a felső részébe esik (vagyis bizonyos tablettáknál kockázatosabb, )

2015. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
95%

1. Éretlen vagy rettenetesen

2. Senkit se érdekel, hogy 6X12 órázol, az a magánügyed, bár nem értem, hogy valaki 18 évesen hogy tarthat már itt.

3. Tök mind1 mennyit fizetsz, odaköltözteted a barátodat a szüleidhez és még rinyálsz, az ő lakásuk az ő szabályaik.

4. Az hogy sz*r az életed, az egy dolog, de tehetsz ellene. Én már ennyi idősen magamat tartottam el, ezáltal nem is volt senkinek se beleszólása a dolgaimba.

2015. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:

A recent study found that users of vaginal

rings with ethinyl estradiol and etonogestrel

have a 6.5 times increased risk of venous

thrombosis compared to non-users. This is

commensurate to the risk of thrombosis due to

the use of combined oral contraceptive pills,

which in studies ranged between 2.9 times to

13.7 times the risk.

2015. febr. 26. 19:00
 69/83 A kérdező kommentje:
Hiteles forrásból masolgass nekem. ;) a dívány nem az.
2015. febr. 26. 19:02
 70/83 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem undorító. Nálunk is vannak gyógyszerek a hűtőben, de egyrészt nem nézegetem őket, másrészt meg ezek dobozban, tubusban vannak, most abban mi az undorító? Szerintem semmi....A legtöbbről első ránézésre azt sem tudom, hogy micsoda vagy mire való, ki használja...:) Engem nem zavar az ilyesmi, de alapvetően magas az ingerküszöböm. Van, akit zavar és van, akit nem. Nem tudom, hogy mi vele a baja, maga az, hogy ez mire való és ezt találja gusztustalannak, hogy egy ilyen dolog van a hűtőben vagy pedig a tudat, hogy a lánya szexel. Mondjuk az utóbbit hülyeségnek tartom mert 18 éves vagy, felnőtt és tulajdonképpen nem értem, hogy miért meglepő ha egy ennyi idős lány nemi életet él. Szülőként ez biztosan furcsa meg nem kellemes belegondolni, de ezt el kéne fogadni szerintem mert teljesen normális dolog. Szerintem ha apukád megkér rá, hogy vedd ki a hűtőből mert zavarja és ennek nincs akadálya (értsd. nem romlik meg-nem tudom, hogy hol kell tárolni, kérdezd meg, nézz utána) akkor ezt megteheted. Attól függetlenül, hogy rossz a kapcsolatotok ezt meg lehet tenni szerintem, tulajdonképpen ez is csak egyfajta konfliktust szül és arra meg mi szükség van?
2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!