Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Alapból is utáljuk egymást, csak anya miatt tesszük a szépet.
2015. febr. 26. 17:59
 42/83 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyeneket igenis diszkréten kell kezelni. Nem tudom te mit szólnál ha apád vacsora közben kicsapná a zsebéből az asztal szélére a kotont, és rákacsintana anyádra.
2015. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Tök ugyanaz, tényleg. Amúgy a hűtőben meg csak annak tűnik fel, aki direkt ezt nézi, mivel van előtte még vagy 15 krém /gyógyszer
2015. febr. 26. 18:04
 44/83 anonim ***** válasza:
34%
Az hát. Megy a hűtőbe kajáért, ránéz, és arra gondol hogy a kislánya baszni fog, persze hogy elmegy az étvágya. :D Amúgy meg ja vegyél minihűtőt, és tartsd abban.
2015. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
17%

nem maga a hüvelygyűrű undorító apádnak,hanem a tény,hogy a 18 éves lánya sexel

én ezt meg is értem

amúgy meg tedd bele egy másik dobozba,hogy ne lássa

2015. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
50%
Mit hisztizel? Fogod és kiveszed a gyógyszert és annyi. Zavarja apádat? Fogadd el, hogy igen, valakit zavarhat. Komolyan nem értem, mit kell ezen pörögni. Kiveszed onnan a gyógyszert és beteszed a szekrényedbe, akárhova. Mibe kerül ez neked? Tudod, mennyi bajod lesz még az életben, ha egy ilyen minimális kompromisszumra sem vagy képes?
2015. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ELKOLTOZUNK. Ki hisztizik??
2015. febr. 26. 18:08
 48/83 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked az is bajod lenne, ha apád szóvá tenné, hogy hangosan szexelsz és nem tud aludni a saját lakásában. Ténylge jobb lesz, ha elköltözöl, hátha akkor felnősz.
2015. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy nem tudom, mit vinyákolsz, ezeket lehet szobahőmérsékleten tartani. Különben a hüvelygyűrű tényleg nagyon gáz. 3 hétig magamban tartani egy idegen testet? Fúj... Volt kolléganőm is ezt használta, hát kösz szépen, ha már mindenáron hormonokkal tömi magát valaki, mert a pasijának derogál zsákot húzni a bohócra, akkor inkább bogyó.
2015. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
100%

# 48/48 Időpont ma 18:08


Te. Előbb apáddal (évek óta mindig valamin, úgy tűnik), aztán most cirka egy órája velünk. Barátodnak innen is gratulálunk, megnyerte a főnyereményt :-)

2015. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!