Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van annyi undorító...

Miért van annyi undorító anyukák? Akik, terrorban, érzelmi zsarolás, ellenezi gyermek apját. Stb

Figyelt kérdés

#anya #gyermek..
2013. júl. 4. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Így van, neveljék a gyerekeket az apukák, fizessen gyerektartást az anyuka! Az lenne ám az aranygeneráció.
2013. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Te, ezt valami amcsi újságcikkből fordította neked a google?
2013. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarolás ki felé? A gyermek vagy a férj felé?

Az érzelmi zsarolásra pofonegyszerű a válasz.

Mert hatásos. Az iskolában is használják. Sőt, néhány tanár nem tudja megkülönböztetni a jogos következménytől. A magyartanárnőm például rendszeresen a bűntudatunkra játszik, pedig a kötelességtudatra kéne hatnia. És olyan meggyőzően, hogy szinte már sír is, és ezzel el tudja érni, hogy a legtöbben rosszul érezzék magukat amiért 'egy ilyen kedves, jóra való tanár' tantárgya nem érdekli őket.

A fentieket csak azért mondtam el, mert tökéletesen látszik belőle, hogy érzelmi zsarolással (ráadásul néhány mondat elegendő hozzá) akár egy osztálynyi embert is rá lehet venni arra, hogy olyat tegyen, amit nem akar.

2013. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem több undorító apuka van.
2013. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
És te majd különb leszel?
2013. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hee?
2013. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem tudnak helyesen írni.
2013. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudom vannak szar apák... de anyák legtöbbször elenne uszítanak apát(ha jó a apja) gyermekét..

érzelmi zsarolás alatt azt értem ,h anyák minden megkövetel felnőtt gyermekének ,mikor már rég elmúlt 18 éves...

hányingerem van ilyen anyáktól aki nem 100as

2013. júl. 4. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te nem tudsz ragozni, így elég rossz olvasni amit írsz.
2013. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni abból, amit az elvált apukák mesélnek.
2013. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!