Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Minimális kompromisszum, persze... Meg 6x12 orazas mellett én csináljak mindent, mert neki nincs hozzá kedve munkanélkülikent... Peeersze, még nekem legyen kuss, mikor ő ha dolgozott életében 10 évet, amúgy meg ingyenélő, aki anyám pénzen él... Én meg dolgozok már 14eves köröm óta suli mellett, míg ő vakarja a tokeit
2015. febr. 26. 18:10
 52/83 A kérdező kommentje:
Te meg megneznem, hogy szedsz tablettát napi 5-8 hasmenés mellett!!
2015. febr. 26. 18:11
 53/83 anonim ***** válasza:
62%
Kussolj már, és költözz el, már teljesen másról beszélsz! :D
2015. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 A kérdező kommentje:
43-as,hozzad meg ki a bánat szólt? Érdekelsz te bárkit is?
2015. febr. 26. 18:13
 55/83 anonim ***** válasza:
62%
Nem megmondtam, hogy jön az, hogy ő itt mindenben az áldozat, az apját meg már elvi alapon is le kéne csukni életfogytig?:-)
2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
76%
Annyira éretlen vagy...idejössz,felteszel egy kérdést, akad néhány ember aki nem ért veled egyet és te máris tombolsz meg költözöl. Ez a 18 éves verziója a "világgá megyek"-nek?
2015. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:
Gratulálok nyugodtan gyere át és bemutatom neked az agyonsztarolt angyali apucikat!!!!! Jössz??
2015. febr. 26. 18:14
 58/83 anonim ***** válasza:
59%
Ja 14 éves kis pic.sák szoktak így hisztizni. Szerintem apád is jobban jár, ha elköltözöl. :D
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 A kérdező kommentje:

Éretlen a jó édes.... Az.

Időm se volt gyereknek lenni ebbe a szar családban!! És igen, ettől a maitol sokalltam be, most jön ki belőlem úgy 10 évnyi sérelem,ami ennek a valakinek köszönhető..



Nyugodtan ide lehet jönni, megnézni, ahogy vakarja a tokeit a való világ előtt egész álló nap, míg mi dolgozunk!! (ja, most 2 nap szabin vagyok, mert szombaton délben vizsga az egyetemen)

2015. febr. 26. 18:17
 60/83 anonim ***** válasza:
50%
A jó édes anyámat hagyd ki az egészből. A viselkedésed akkor is éretlen! Van aki nem ért veled egyet és akkor mi van? Nem kell háborogni meg anyázni. Nem azzal jöttél ide hogy szar az életem mit gondoltok erről, hanem hogy gusztustalan-e olyan dolgot tárolni a hűtőben amit majd a p.nádba szúrsz!
2015. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!