Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
98%

Megnéztem, 4 hónapig max 30 fokon tárolható.

Szóval miért teszed hűtőbe? NEM KELL. Még véletlenül sem fog megromlani, hidd el!


Mindenki más. Neked nem undorító, másnak igen.


Nekem beszélhetnek evés közben hányásról, fosásról, eszem tovább. Másnak elmegy tőle az étvágya. Hát ezért.

2015. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus emberek HASZNÁLATLAN hüvelygyűrű van a hűtőben, nem pedig az amit már felhelyezett. Így mivel másabb, mint egy aranyérkenőcs, vagy egy lázcsillapító kúp?

Kérdező. Kompromisszumrá van szükség. Tedd olyan dobozba, ami nem zavaró.

Így a hűtőben is van, mégse csapja ki apád szemét.

2015. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
23%
Ki nem sz.rja le? Megkértek, csináld, pont. Nem hiszizni kell miatta, ha őt a sárga citrom zavarná a hűtőben akkor ne tegyél bele sárga citromot, nem ezen kell fentakadni.
2015. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim válasza:
90%
Teljesen igaza van a kérdezőnek... nálunk is a hűtőben van és senki nem csinál belőle ügyet. Szerintem itt a válaszolók azt sem tudják mi az a hüvelygyűrű. Egy bontatlan csomagolásban + dobozban van, teljesen steril, tehát nem egy valami hüvelyből kiszedett trutymós cuccra kell gondolni.... Ennyi erőből a szemcsepp is undorító, vagy a herpesz krém.... vagy éppen a vajas doboz...
2015. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
Engem meg az inzulin zavar. Nesze, kiszedem azt is, kompromisszum!
2015. febr. 26. 17:15
 16/83 A kérdező kommentje:
Mondjuk még mindig nem értem, mi vele a gond... Egy dobozzal...
2015. febr. 26. 17:17
 17/83 A kérdező kommentje:
Amúgy minden fogamzásgátló növeli a trombosis kockázatát, na de éppen, hogy a nuvaringnál kisebb erre az esély, mivel kevesebb hormont tartalmaz, mint a tabletták...
2015. febr. 26. 17:19
 18/83 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nem is konkrétan a hüvelygyűrűvel van baja, hanem inkább azzal, hogy nem akar minden nap szembesülni a "kislánya" szexuális életével. És ezt azért meg lehet érteni.
2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim válasza:
68%
A herpesz krém is enyhén undorító, én nem akarok minden alkalommal herpeszre gondolni, amikor nyitogatom a hűtőt evés előtt, és aranyérre sem :D Diszkréten tárolni pedig nem nagy kihívás.
2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:
Kedves gömbicica, sajnállak, hogy erre a kérdésre szántad a drága idődet! Nyilván ez a legnagyobb problémám, ezt egy kérdésből sikerült leszűrnöd! Jobb vagy, mint Csernus!
2015. febr. 26. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!