Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem is tudnék úgy szexelni, hogy tudom, hogy a szüleim a másik szobában vannak, mert

Egy: nem tudnám elengedni magam teljesen.

Kettő: csipkebokor vessző.

2015. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
26-os vagyok. Bár látom, elfajult már ez a beszélgetés, ebbe nem is folynék bele, de arra reagálnék, hogy egy patikában sem mondták itt valakinek, hogy hűtőben kell tartani. Érdekes. Én eddig kb. 7 vagy 8 patikában váltottam ki az évek során és mindben külön kiemelték, hogy hűtőben tartsam. Akkor biztos minden gyógyszerész hülye volt. Én azért inkább rájuk hallgatok és beteszem a hűtőbe, mint aztán itt sírjak, hogy mi legyen mert "véletlenül, védekezés mellett" terhes maradtam.
2015. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a válaszoló.

Eddig 5 különböző patikában váltottam ki, sehol sem mondták. Ezek szerint én találkoztam hülye patikusokkal.

És mégegyszer hangsúlyozom, a DOBOZÁRA RÁ VAN ÍRVA, hogy 4 hónapig max 30 fokon tárolható.

Akkor miért kellene hűtőbe tenni?? Addig kell hűtőben tárolni a patikának, amíg meg nem veszed, hisz elvileg 4 hónapon belül mindenképpen felhasználod.

2015. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés kamu, vagy tényleg ennyire ostoba lenne valaki? :DDD
2015. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező azért elég gáz, hogy ennyire nem tudsz alkalmazkodni, mivel apád is ott él és abban a hűtőben neki is vannak dolgai és igenis tarthatja gusztustalannak. Én se örülnék, ha hasonló "szépségek" lennének a kajám közelében a hűtőszekrényben, pedig én nő vagyok ráadásul. Meg azt se értem, ha a fogamzásgátlótól összef*sod magad, akkor hogy a bánatba használhatsz hüvelygyűrűt, mikor az is hormonos...

A másik meg az, ha apám nyakán élnek a pasikámmal együtt, az a minimum hogy azért vmi tiszteletet mutatok az irányába mert az apám, ha munkanélküli, ha bankigazgató teszem azt. Hallod el vagy kapatva, ha én apámmal ennyi idősen akármi miatt ilyen hisztit eresztek meg, megmutatta volna az ajtót, pedig mi nagyon jóban vagyunk. Azért ezen gondolkozz el, a hüvelygyűrűt meg szedd ki a hűtőből, mert nem csak te használod...

2015. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 vorarlberna ***** válasza:
100%
A hüvelygyűrűnek a hüvelyben a helye... BA DUMM TSS!
2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
86%
Meg az se világos, ha 15 másik doboz gyógyszer van előtte, apád miért azt látja meg elsőnek :D Ez most vagy kamu (remélem), vagy direkt raktad oda hogy óóó mindenki lássa, hogy én már dugni is tudok, mert az akkora cucc (:D), nem mellesleg ha be is szállsz a költségekbe a lakás nem a tiéd, tehát a fő frankót attól még nem te mondod meg.
2015. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
85%
miért nem raksz valami matricát a dobozára? akkor legalább nem a nuvaring feliratot látná édesapád.
2015. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
49%
Elég asszociatív név Nuvaring - Nunaring :D
2015. febr. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:

" Meg azt se értem, ha

a fogamzásgátlótól összef*sod magad,

akkor hogy a bánatba használhatsz

hüvelygyűrűt, mikor az is hormonos."


Ezt mégis hol írtam, bemasolnad? Vagy esetleg szovegertes 1-es?

2015. febr. 27. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!