Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg undorító a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg undorító a hüvelygyűrűt hűtőben tárolni?

Figyelt kérdés

Ma ezért veszekedett velem apa, hogy folyton ezt kell néznie, amikor kinyitja a hűtőt, és ez milyen gusztustalan.

A hűtő ajtó felőli részében van, a gyógyszereknél.. Nem tudom máshova tenni..

Tényleg ilyen nagy gond ez?


18/L


2015. febr. 26. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
45%
Lehet valaki úgy gondolja,hogy nem undorító, valaki meg nem akarja meglátni a hűtőben...Ha apukádnak undorító, akkor lehetnél annyira jófej hogy máshova tedd. Örülj neki hogy szépen megkért rá és nem hajította ki az ablakon. Szerintem nem oda való, viszont azt is megértem aki azt gondolja hogy nincs azon semmi hisz dobozban van. Mindenki más ezáltal mindenkinek más a véleménye!
2015. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:
Kihajitani az ablakon???? Az eszem megáll... EGY KVA DOBOZROL BESZELUNK....
2015. febr. 26. 17:49
 33/83 anonim ***** válasza:
82%
Ezt úgy értettem,hogy kezelhette volna rosszabbul is. Ne háborogj már...
2015. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:
Abban a pillanatban pakoltam is volna, egy szó nélkül... De hogy többé nem hallott volna rólam, az is biztos...
2015. febr. 26. 17:50
 35/83 anonim ***** válasza:
29%
A fogamzásgátlók nem olyan cuccok, amiket az ember szem előtt tart, legalábbis én mindig magamnál hordtam, amikor még szedtem ilyesmit-neszesszerben, táskában..stb. Az orvoson, a páromon meg rajtam kívül senkinek semmi köze ehhez. Azt meg főleg az apám orrára nem kötném, hogy nemi életet élek és olyan helyen tárolom az antibaba cuccaimat, amire ő szeme előtt van. De nem vagyunk egyformák.
2015. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
Na de mindegy, a kérdésre már nem érdekelnek a válaszok, már nézek is albérletet. Lassan 19 leszek, bőven ideje költözni
2015. febr. 26. 17:52
 37/83 anonim ***** válasza:
88%

# 37/37 Időpont ma 17:52


Örülök, hogy segíthettünk meghozni ezt a fontos döntést.

2015. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem előbb nőjél fel ténylegesen.
2015. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
Szerintem közöd hozzá semmi.
2015. febr. 26. 17:56
 40/83 anonim ***** válasza:
61%
Képes lettél volna apáddal megszakítani a kapcsolatod mert kidob egy doboz fogamzásgátlót? Előbb fel kéne nőni kislány mert ilyen kijelentéseket az 5 évesek tesznek...ilyen hozzáállással sok pofont fogsz még kapni
2015. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!