Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
 81/103 anonim ***** válasza:
7%
Isteniek vagytok, ma is "megcsináltátok" a napunkat! Haláli, de komolyan. :-)))) Fantasztikusan jól szórakozunk továbbra is, nemcsak az irományaitokon, hanem azon is, hogy milyen szánalmas módon hergelhetőek vagytok, mindannyian, akik eddig válaszolgattatok. Éppen ezért tovább folytatjuk a hergeléseteket. :-)))) Várjuk a további röhejes vagdalkozást mindenkitől. :-)))) az unatkozó managerek (ja, Mi már elég magasan ülünk ahhoz, hogy azt csináljunk, amit akarunk, amikor akarunk....)
2010. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
88%
Az 1 éves kölyköddel ki van, amíg manager társaiddal az internet előtt röhögcsélsz? Ja babysitter, mondjuk jobb is így a gyerekednek, legalább a génjeid után a neveléseddel nem tudod elrontani. És mondd csak, hogy van ez behívod a manager társakat és mondod: gyűljetek ide körém, ezt írtam én ezt a meg a többiek és röhögtök? Egy posztmodern novella jut eszembe, ahol felnőtt emberek, valszeg managerek, azon röhögnek, hogy ki fingott a liftben. Arra gondoltam, hogy ezek idióták. Nem gondoltam volna, hogy valódi hús vér emberekről írodott a történet. Örülök, hogy ha csak így neten keresztül is, de megismerhettelek benneteket.
2010. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
15%
az a vicces hogy én meghuzok egy kart a széken és máris magasabban ülök mint te bármikor:D
2010. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim válasza:
32%
Kedves 19:34, persze, hogy te nem tartod korainak, ha te is 14 evesen mar csinaltad, ez termeszetes. Ez mar elarulja rolad, hogy milyen ember vagy.
2010. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
85%
érdekes, hogy te fél 10kor egy irodában röhögcsélsz. ahelyett hogy dolgoznál...
2010. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
80%

Ja magasból nagyot lehet ám pottyanni.Amúgy meg tök kamu vagy!Szerinted elhiszi itt valaki is,hogy te diplomás vagy?Nevetséges vagy,és semmi más!


Jó ha a 6 általánosod megvan. :-D röhej

2010. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
82%
6 általános? 3 első, 3 második? :D max így :D
2010. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
86%
De az is a kisegítőbe!! XD XD XD
2010. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
86%
a 6 általános a bölcsödei játékképzésre illetve az ovodai heti egyszeres nyelvórákra utal:D
2010. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
86%
xD miért, oviba ilyeneket felvesznek? :D megbukik játszásból, vazzeg xD
2010. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!