Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
 51/103 anonim ***** válasza:
91%
"Azt hiszem, felnőtt embereket talán nem kéne kioktatniuk taknyosoknak, pl. 14 éves leányzó és egyebek." igen anyukám?? rosszulhiszed...az meg hogy taknyos kölök lennék vagy bárki itt az lenne..hát sajnálom hogy igy látod..de csak azért mert van egy kislányod és nem lettél meddö nem kell én kioktatni a kamaszokat....ha ugy gondolom hogy igazam van nem fogok lapőitani csak azért mert Te vagy bármelyik felnött elvárja hogy tiszteljem..tisztelem és ezért elmondom amit gondolok...kicsáncsi lennék a te kisgyerekedre 15 év mulva...semivel se vagy jobb mint egy 14 éves vagy egy idösebb...persze én se vagyok jobb nálad..csaktudod nekem még van hova fejlödnöm...és lehetöségem is van neked van egy gyereked...nemtudom....necces
2010. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
21%
elözö 1920....
2010. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
93%

Hát az jobb lenne valóban, csak a te agyaddal jól gondold át hogy csinálod, nehogy aztán te legyél a következő Darwin díjas.

egyébként meg a nyugdíjadat te termeled ki magadnak. Amennyit befizetsz, azt felszorzva kapod vissza. Nem mondta senkisem? Ha még nem vagy túlságosan öreg, akkor kezdj el járulékot fizetni, mert különben senkitől nem fogsz nyugdíjat kapni.

Egyébként pedig anyáddal otthon ha még él szegény, bár reméljük nem érte már meg ezt a szégyent, beszélj ilyen hangnemben.

2010. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
28%
nepiszkáld az anyukáját..öö nem tehet semmiröl(: viszont ha már fikázol lécci inkodolj is(: kössssz 1920
2010. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
90%

dehogynem, járathatta volna iskolába, vagy ha járatta, akkor odafigyelhetett volna, hogy tanuljon is.

Másrészt pedig jómodorra neki kellett volna megtanítani. Mert az, hogy valaki fiatalabb, mint ő, nem jogosítja fel arra, hogy lemarházza meg stb. Másrészt pedig nem is biztos hogy fiatalabb az illető, mint ő. Mert a kor az nem érdem, az az élet természetes velejárója.

Ha meg valamit nem jól tudok vagy nem tudok, akkor pláne nem illik lemarházni a másikat, és illik megkösszönni a felvilágosítást és annyit oda böffenteni, bocsi nem jól tudtam.

2010. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
28%
egyetértek..... (1920)
2010. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
34%
Mind betegek vagytok egytől egyig. Ahelyett, hogy értelmes dolgokkal töltenétek az időtöket, itt vagdalkoztok napok óta, persze, Velem együtt, de Én most befejeztem. Egytől egyig a magyar társadalom szégyenei vagytok, azok az emberek, bár nem tudom, lehet-e embereknek nevezni Benneteket, akik miatt ott tartunk, ahol tartunk. Semmirevaló, buta, sötét tömeg. Hányáááás!
2010. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
76%
hát nem is tudom...inkább avgyok egy beteg állat mint egy ottholülö stréber b*lf*sz:Dcsak azért irogatok ide mert unatkozok...mit csináljak??:Dtanultam ettem aludtam pokereztem olvastam tvztem..nemtok mást kitalálni:Dde ha ez téged zavar(: azt lesz*aromxD 1920
2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
93%

én vagyok a "14 éves" gyerek. azért mert te nem lettél meddő, a kislány még lehet. 12 éven át szedted... akkor nagyon erős lehet a szervezeted, hogy sikeresen teherbe estél (hányadikra sikerült?). épp ma láttam egy műsort a tv-ben, ami statisztikákat mutatott arról, hogy melyik védekezés jobb, miért, következmények, stb.. És ott is elmondták, hogy a hormontartalmú dolgok (pl. fog. gátló) elősegítik a meddővé válást. De gondolom te csupán a két legismertebb kereskedelmi csatonát nézed, szappanoperákat maratonban...

kérdező: milyen szöveg az, hogy dögölj meg??!! nagyon buta vagy! hogyan lehet így beszélni?? mindenkinek vanna indulatai, de akkor nem így kell levezetni! írd le, ments le, olvasd el 2 nap múlva és ha még akkor is tetszik, akkor írd le. így valamennyi meg lesz szűrve a hülyeség.

egyébként sem értem, egy 14 éves lánynak hogyan lehet rendszeres szexuális élete, hogy szüksége legyen tablettára?? nem hiszem hoy olyan érett lenne 14 évesen, hogy kialakult szexuális szokásai legyenek, meg hasonlók...

2010. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 14 éves kislány, Én vagyok a 12 évig fogigátlót szedett anyuci, de a dögölj meg szöveg nem Én voltam. Tehát, először is, képzeld, elsőre teherbe estem, minden gond nélkül. Másodszor, azért, mert ismeretterjesztő műsorokat nézel, még nem vagy sem okos, sem tájékozott. Mit képzelsz magadról? Talán gyorstalpalón elvégeztél egy orvosi egyetemet? Annyira magabiztosan állítasz olyan dolgokat, amikről bizonyára teljesen fogalmatlan vagy, hogy az elképesztő. Jobb lenne, ha nem ezen oldal böngészésével, és hülyeségek írkálásával töltenéd az időd, hanem mondjuk megírnád a matekházit. Mit keresel Te egyáltalán itt? És hogy jössz ahhoz, hogy tanult, felnőtt embereket kioktass? Legközelebb akkor kezdj vitába felnőttekkel, ha már Te is elvégeztél egy egyetemet, mint Én, ha már Neked is van családod, ami hozzásegít nem kevés élettapasztalathoz, és ha már magad mögött tudsz egy komoly karriert egy felelősségteljes felsővezetői pozícióban. Ezt csak azért írtam le, hogy vázoljam a köztünk lévő mind szellemi, mind fizikai "szakadékot". Ja, és Én nem nézek sem kereskedelmi csatornákat, sem szappanoperákat, hanem vagy a munkámmal, vagy a családommal töltöm az időm. Ne magadból indulj ki kislány, és szállj le a földre. Túl sokat képzelsz magadról, és akkorákat fogsz Te még pofára esni, ha ekkora arcod marad mögötte a nagy semmivel, hogy ihaj. Remélem akkor majd eszedbe jutnak a szavaim....
2010. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!