Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
 71/103 anonim ***** válasza:
13%
Jaaaaj, elfelejtettem, írhatsz nyugodtan priviben is, vagy ha akarod, Én is írhatok Neked, nehogy megszakadjon a dolog! Légyszi, légysziiiiiiiii! :-)))))))) (ez kb. 12 ember őszinte röhögése volt)
2010. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
59%
tudod:D szánalmas amit müvelsz..én nem tom hogy aki itt biztatod a "14évest" most az anyuka vagy aki egyetemet végzet vagy vki teljesen más de véleményem szerint szörnyüüxD énis röhögök de báááze...nem irom le hogy irjon még:D a másik meg az hogy látod milyen ideges tud lenni...vanilyen kamasz...és komolyan ennyire szemét vagy hogy még idegesited is??(: lehet hogy 20 év mulva legyilkol egy családot mert pont a te beszolásod kellett még neki az idegbajhozxD 1920:D
2010. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
94%
Tudod hol vagy te stresszes életet élő felsővezető, mi meg rajtad feszülünk meg a röhögéstől te szerencsétlen. Kapd össze magad mert nagy égés lesz a gyereked barátai előtt, hogy egy ilyen ostoba anyja van. Nem mintha azt hinném, hogy van gyereked vagy bármid is ebben az életben. Bezárt a pszichiátria, figyelmeztettek bennünket normális embereket, hogy ez megtörténhet. És hogy csinálod, reggel felöltözöl veszed az aktatáskád és felsővezetősdit játszol? Jó játékot kicsi lány de néha keresd fel az orvosodat.
2010. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
71%
Ja és most olvasom Szombathely ahol végeztél, gondoltam, hogy a ffutottak még kategória és az Államokban sem fértél be legalább valami neves egyetemre, de az egyébként is az az ország ahol mindenkinek diplomája van, igen hallottunk egyetemeinek sznvonaláról. Én azért nem büszkélkednék ennyire egyik diplomámmal sem. Gondolom nem is igen mersz, mert komoly emberek kiröhögnének vele. Azért kell itt a neten 14 éves lánykák előtt felvágnod vele.
2010. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
41%

a "14 éves" vagyok. gratulálok! rajtad nevet az egész város (szhely), a környező falvak, (gencs, gyöngyösfalu, sé, perenye, stb..)

kb hasonló színtű volt a te megszólalásod is.... nem hiszem hogy találnál még tizen akárhány ilyen hülye embert mint te. őszintén szólva nem értem, miért mondják, hogy tisztelni kell a felnőtteket. mert az ilyeneket például miért kellene? mert nagyra tartja magát a szombathelyi felsőoktatásban megszerzett diplomájára? majd ha az ELTE-n szerezted, akkor megfonotolom, hogy ... ááá, inkább nem is fontolok meg semmit. az itteni felsőoktatásba gyakorlatilag mindenkit bevesznek... itt nem épp a legerősebb az oktatás... ennyit a te nagyra tartott diplomádról...

2010. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
29%
Na mi van felsővezetői értekezletet tartotok és hol van a többi négy? Kimentek pisilni? Ti írjatok, de hosszabban légyszi, légyszi, légysziiiiiiiiii és ecseteld a szellemi és fizikai szakdékot, mert ez a hozzászólás színvonalad alatti volt. Ja és mégegy, tedd meg a kedvemért, most hogy már régi ismerősők vagyunk, próbálj magyar helyesírással írni. A magyarban mondat közben csak a tulajdonneveket írjuk nagy betűvel, a személyes névmásokat nem. Köszi. De nem sértődőm meg, ha nem teszed meg. Úgy még mulatságosabb, ahogy a szellemi fölényedet ecsteled és nem akarom elrontani más szórakozását.
2010. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
59%

Jellemzitek a felső vezetőséget,látszik,hogy nincs más dolgotok!Nektek stresszes a munka?Majd ha kiderül,hogy munkaidőben ezt csinálod...az lesz stresszes.

Ja és hogy tudjátok,lehet,hogy rátok azt mondják vezetők,de még egy ütődött birkanyájat sem vagytok képesek vezetni.És ezt minden főnök,igazgató tudja.

2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim válasza:
61%
Úristen :(:(:(:(
2010. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim válasza:
68%

Jézusom, hova süllyedt néhány példánya az emberi fajnak?

Diplomás felső vezető? Ez a legjobb szórakozásod, hogy 14 éves kislányokkal vitatkozol? Az intelligenciád nincs egyenes arányban a megszerzett diplomáddal. Gratulálok, és gratulálok még annak a néhány szellemi toprongyosnak is aki veled "örül" mindezen.

14 éves kislánynak pedig azt tanácsolom, hogy okos enged, szamár szenved, és elég nyilván való, hogy ebben a helyzetben ki-kicsoda.

2010. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
20%

Ugyan már!

Adjuk itt a szent szüzet,de gondoljunk csak már vissza,hogy mi mikor kezdtük.Én őszintén bevallom,hogy 14 évesen,na és akkor mi van?Szerelmes voltam,megtörtént,ennyi.Nem lettem k.rva.4 éve férjnél vagyok,van gyerekem.


DE!!!


Soha nem voltam ilyen stílusú.

Te kedves kérdező,vagy akárki,amilyen hangnemben írogatsz,szerintem még abszolút nem vagy érett a szexre.A húgod is írogathatna itt,miért nem teszi,nehogy azt mondd,hogy ennyire aggaszt a sorsa,hogy te írsz a nevében..nyugodtan felvállalhatod magad.

2010. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!