Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
 61/103 anonim ***** válasza:
80%
Milyen egyetem lehet az ahol te végeztél, na meg milyen cég ahol felsővezető pozicióig vitted. De nem tudod a különbséget a mindenki, nagy arányban, többség között. Na meg a biztos, valószínű, lehet. Ne itt olvasgass hanem böngészd kicsit az értelmező szótárt.
2010. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
84%

Ja és olvasás, olvasás, olvasás. Mert így írta a tizennégy éves: KÉRDEZŐ: utalva ezzel, nem rád, arra aki a kérdést feltette, milyen szöveg az, hogy dögölj meg és továbbiak is szintén neki NEM neked szóltak.

Pedig új sorban kezdte, megszólítással és neked nem tűnt fel.

2010. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
61%

Tegnapi 22:29-es:

Felnott no raadasul anyuka letedre itt vitatkozol 14 eves lanykakkal ez eleg sokat elarul rolad is.

Nem birod abbahagyni mindenre tudsz valami "ertelmeset" mondani.

Hogy varod el h tiszteljen ha nem viselkedsz tiszteletre meltoan?Attol h anyuka vagy semmi nem hatalmaz fel arra h oszd nekik az eszt.

Es igenis meddonek lehet lenni a fogamzasgatlotol meg ha te az ellenkezojet is allitod.

Es mielott elkezdened az en kioktatasomat is en is anyuka vagyok mar.

2010. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
7%
Na, gyerünk, gyerünk, várom a további pocskondiázást. Kíváncsi vagyok, meddig tart a tűrőképességetek. Nagyon könnyű provokálni Benneteket. :-)))) Úgyhogy ne hagyjátok abba, mert komoly pszichológiai tanulmány elkészítésére készülök. Remek anyag gyűlt össze eddig. A kettővel (vagy hárommal) előbbi válaszolónak pedig csak annyi, BDF Szombathely, valamint Michigan University, USA; és a cég pedig a világ legnyagobb autóipari beszállítója, nézz utána, melyik az, dolgozz egy kicsit, használd a netet arra, amire való. Csak hogy nehogy infó nélkül maradj.... :-))))
2010. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és légyszi tanulj már meg értelmes, egész mondatokban írni/beszélni, mielőtt nekiállsz bármit is legépelni. :-))))
2010. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
76%

attól mert te elvégeztél egy egyetemet (legyen az akármilyen módon) még semmivel nem vagy okosabb. akkor ezek szerint te sem beszélhetnél két szót sem egy két diplomás emberrel, mert okosabb(nak hiszi magát) nálad?

és képzeld el, nem írtam meg a matek házit! merthogy én nem kapok! annyira jól teljesítek, hogy a matek tanárnő nem ad már nekem házit!

Amúgy meg én milyen vitát is kezdtem? Én nem tudok róla! Azt hiszem normális hangnemben írtam!

De ha már ennyire elvárod, hogy keltsem a feszültséget, akkor kérdezném, hogy kinél kellett széttenned a lábad a vezető pozíció miatt? Ki az aki veled képes élni és még gyereket is csinál veled? Az egyetemen, amit végeztél, mennyire korruptak a professzorok, vizsgáztatók?

És még valami: azért, hogy az ember hozzá tudjon szólni egy témához, miért kell elvégeznie egy egyetemet? Ezer meg ezer újságban (és nem a nők lapjában, meg hasonlókban) is megírták, dokumentumfilmek is gyakran bemutatnak dolgokat. A tudáshoz nem feltétlen kell a tankönyv...

A tagolást és megszólítst pedig mint felnőtt ember azt hisze értelmezhetnéd. 2x-esen volt elválasztva....

A 14 éves lány

2010. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
14%
Igen, kedvesem, Neked mindarra, amit leírtál (szét tedd a lábaid, találj egy balekot, aki gyereket csinál, korrupt professzorok az egyetemen stb.), mind, mind szükséged lesz ahhoz, hogy valaha elérj az életben bármit is abból kiindulva, hogy milyen kis nyomoronc vagy.... :-)))) Ja, ezt is beteszem a pszichológiai tanulmányba.... :-)))) Édesanyád tisztában van Vele amúgy, hogy mivel töltöd az időd. Jó lenne, ha időnként helyrebillentene. Bár, gondolom, Ő sem megy Veled semmire....
2010. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
76%
tökéletes volt amit írtál, kijelentő módban az, hogy anyu tudja mit csinálok :) nekem ilyenekre nem lesz szükségem. aki így beszél egy általa kis taknyosnak nevezett gyerekkel, egy érett, diplomás, vezető, további kamuduma ember, hogy nyomoronc, miközben pszichológia szakra jár, nem hiszem, hogy a tudása lenne az elsődleges erénye...
2010. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
19%
Minek kő fogamzásgátló? Há' jön a segíííly a gyerekkel!
2010. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
11%
Hé 14 éves kislány, hallod, komoly méretű társaság gyűlt össze ma körülöttem, akikkel megfeszülünk a röhögéstől, rajtad. Ja, nem járok pszicho szakra, de nem is rossz ötlet. Na mindegy. Lényeg a lényeg, NE HAGYD ABBA! Tudod, Nekünk, stresszes életet élő felsővezetőknek kell a szórakozás, és asszem most találtunk egy új perverziót. Szarrá röhögjük magunkat az ilyen taknyos tirpákokon, mint Teeee! Naggggyon komoly. Légyszi, írj még, sokat, mert holnap is kell valamin röhögnünk. Nagyon jó vagy, igazi szép példány, szóval ne fossz meg Minket a szórakozástól, Ok? Kérleeeek.... írj még!
2010. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!