Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim válasza:
100%
22:32 ne nevezd mar marhanak. Igen tenyleg lehetseges ha nem tudnad, hogy meddo lesz ha igen hamar vagy ha nagyon sokat szedi a fogamzasgatlot. Te csak szedjed nyugodtan nem lessz tole semmi bajod majd meglatod. Neked kene egy kis tudas nem neki na mindegy.
2010. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim válasza:
74%

20:34 vagyok!

22:32 inkabb te vagy a marha, hogy ennyit sem tudsz ez neked hulyeseg.Idiotak miert irogatnak neked kene tanulni inkabb aki a meddoseget hulyesegnek tartja.

2010. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim válasza:
92%
Szerintem a fogamzásgátló tabletta még túl korai, ha tényleg komoly, érett barátja van, akkor nem csak az a fontos neki, és annyit megtesz, hogy vesz óvszert.Gondolom a barátja idősebb tőle, így azzal nem hiszem h vmi gond lenne, mert neki kell használnia. De az tuti h a fogamzásgátló tönkretenné még... az kb 16 éves kortól ajánlott. :) a többieknek, pedig azt ne felejtsétek el, hogy mi ennek a honlapnak a mottója "Amit máshol nem mertél, Itt megkérdezheted" Ezt döntse el a családja..
2010. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
17%
hát ez az düntse el a családja és ne itt háborgassa a népet:) 1920
2010. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
21%

Azert erdekes h a hugod kora beliek elitelik a fogamzasgatlo hasznalatat ilyen idos korban.

Orulok h meg vannak ilyen gondolkodasu fiatalok es h kevesebben vannak azok akik ugy gondolkoznak mint te meg a kedves hugocskad.

Ja es csak az a jo valasz amelyik biztat titeket?

Nincs meg onkritikad se.

Es a fogamzasgatlo igenis okoz meddoseget.

A hugod meg nem erett a szexre,inkabb tanuljon es ne a szexen jarjon az agya.

Kulonben tudom mirol beszelek mert nem egy taknyos vagyok hanem egy 6 honapos kisfiu anyukaja.

2010. jan. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam el az összes előttem érkezett választ, így előre is bocsi, ha ismételnék valakit. Én 19 éves vagyok, és nemrég kezdtem fogamzásgátlót szedni... hozzáteszem most sem szórakozásból. Teljesen jó szándékkal mondom, hogy szerintem egy 14 éves lány esetében az óvszer sokkal jobb megoldás, mint a gyógyszer. Hogy több ész érvet is felsoroljak mellette, pl ha nem is úgy jön össze a dolog, ahogy tervezi, az óvszer azért valamennyire síkosított, ami elég sokat segíthet... 14 évesen nem biztos hogy van annyi felelősség tudata, hogy először teljesen megismerje a srácot, olyan szinten, hogy megbízhasson benne annyira, hogy nem ad át neki semmiféle nemi betegséget. Azt kell hogy mondjam én 8 hónapja kapcsolatban élek, de ha ennek egyszer vége lenne, soha senkinek nem fogom reklámozni, hogy gyógyszert szedek, és igen is óvszert fogunk használni, amíg arra a szintre nem kerül a kapcsolatunk, hogy teljesen biztos leszek abban, hogy szólni fog, ha valami nyavalyája van éppen, legyen az csak egy gomba vagy bármi más. Most lehet azt mondani, hogy ha nem bízok egy srácban annyira, hogy nem fertőz meg semmivel, akkor minek fekszek le vele, de szerintem ez nem erről szól... sokszor képes az ember a vágyainak élni nem foglalkozva azzal, hogy lesz-e annak következménye. Nekem is kényelmesebb lenne óvszer nélkül bármikor, bárkivel, de a kockázatokra igen is figyelni kell és nem vagyok benne biztos hogy ezt egy 14 éves lány tényleg felfogja, nem csak azt mondja, "oké, tudom mit csinálok"!

Én 14 éves koromban veszítettem el a szüzességemet, nagyon korai volt, és elképesztően megbántam hogy belementem. Csak a kíváncsiság hajtott, és baromira kihatott azóta az egész életemre (utána másfél évig nem hagytam senkinek hogy úgy érjen hozzám)... Most van az első olyan barátom, akivel orgazmusom volt. Itt nem csak arról van szó, hogy jó nővér vagy-e avagy sem... inkább arról, hogy ami 14 évesen az adott pillanatban jó döntésnek tűnik, az két év múlva már lehet egy olyan emlék lesz, ami örökre fekete folt marad az életében! Neked erre kell felkészítened...

Egyáltalán nem vagyok biztos továbbá abban, hogy egy felelősségtudatos orvos, felírná a bogyót a húgodnak. Én nem kifejezetten ezért mentem hozzá, amikor felírta. Ő ezt ajánlotta, én elfogadtam, viszont a rutin vizsgálat után kiderült, hogy lehet még sem szedhetem, mert a méhem kicsit fejletlen, ami arra utal, hogy a hormonjaimmal így is lehet baj van, nem biztos hogy még jobban belekéne kavarni... Csak további vizsgálatok után merte kijelenteni, hogy nem lesz semmi bajom tőle.

Én azt javaslom, ha még is emellett döntötök, akkor anyukátok kísérjen el titeket. Mindenképpen kérdezzetek rá, mielőtt felírná, hogy lehet-e valamilyen gond belőle... és kérjétek a lehető legalacsonyabb hormontartalmú tablettát.

2010. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszem, felnőtt embereket talán nem kéne kioktatniuk taknyosoknak, pl. 14 éves leányzó és egyebek. Én 12 évig szedtem fogamzásgátlót szünet nélkül, persze, többfélét, az orvosom váltogatatta Velem, és képzeljétek nagyokosok, talán egy orvost nem cáfoltok meg, Ő megerősített, mert Én is aggódtam, hogy nem lehet valaki ettől meddő. 12 év után simán, spontán teherbe estem, és van egy 1 éves kislányom. Szóval továbbra is fenntartom, igenis nagy marha az a kis leányzó, aki ezt leírta. Hihetetlen, hogy már ezeknek a taknyos kölköknek is mekkora arcuk van manapság.
2010. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim válasza:
84%
Kedves utolso te lehet, hogy nem lettel meddo, de ez tenyleg elofordulhat. Igen is igaza van a 14 eves lanynak meg mindig sokkal okosabb mind te felnott letedre:P
2010. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
65%

az hogy valaki felnőtt, nem nagy érdem, mindenkivel megtörténik. Az is előfordul, hogy egy felnőttnél még egy 14 éves csitrinek is több esze van (lásd a te példád)

Ja és a meddőségről: Az esetek nagy részében meddőséget okoz,azt jelenti: leírom, hogy egy olyan marha is megértse mint, te: NEM MINDENKINÉL, CSAK SOK EMBERNÉL. És különösen fennáll ennek a veszélye, ha az illető a menstruáció jelentkezését követő két éven belül elkezdi. Bár ez nagyon bonyolult volt, nem tudom felfogod e a csökevényes agyaddal, de próbálkozz, olvasd el többször, kérd meg a párodat magyarázza el.

Az hogy te nem a többségbe estél, nagy szerencséd, na a világnak már nem annyira. Mert aki ismeretlen emberekkel ílyen hangnemben beszél, az nem tudom mire tudja tanítani a gyerekét. Tovább kellett volna szedni az a fogamzásgátlót még pár évvel és hátha te is meddő lettél volna.

2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
74%
Ja és még az orovshoz, hogyan is cáfolnék meg egy olyan embert, aki részesedést kap az általa felírt gyógyszerek után. Miért lenne a saját pénztárcája ellensége? De azért hinni sem fogok neki. Inkább a kutatásoknak.
2010. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!