Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 A kérdező kommentje:
19:20as dögölj meg!ne irkálj!
2010. jan. 7. 20:37
 22/103 anonim ***** válasza:
74%
Remélem írnak neked is meg a húgodnak is fogamzásgátlót, mert szaporodnotok nem kéne az biztos.
2010. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
86%

számomra roppant meglepő, hogy saját magukat értelmesnek gondoló emberek ilyen primitív módon reagálnak.


én úgy gondolom, hogy ilyen minimális mennyiségű információból egyenesen baromság következtetéseket levonni, arról nem is beszélve, hogy a véleményt magánügy.


speciel én nagyon későn vesztettem el a szüzességem, de ez az én döntésem volt, nem azért alakult így mert nyomorék lennék, vagy vallásos, vagy bármi más. egyszerűen úgy gondoltam, hogy azzal fogom megtenni, akivel igazán jól érzem magam.

várni kellett rá 23 éves koromig, de megérte, mert sikerült. egy percig se bántam meg, és nem is lenne rá semmi okom.

azonban, ha úgy éreztem volna 14-15 évesen, hogy megtaláltam az illetőt, akkor roppant rossz néven vettem volna, ha ennyire letorkolnak azzal, hogy "inkább tanulnod kéne, mint...", speciel ez a legszánalmasabb és legirritálóbb mondat, amit valaha hallottam életemben.


Az pedig, hogy ki mikor, kitől, és hogyan kap el herpeszt, gonorreát, szifiliszt, HIV-et, nem életkortól függ, hanem attól, hogy felvilágosították-e, hogy milyen társadalmi rétegben él, és hogy felelősségteljes embernek nevelték-e.


Persze balesetek bárkivel megtörténhetek. Veletek is, velem is, talán már meg is történt sokakkal, akik fentebb írogatták azokat az elbűvölően korlátolt baromságokat.


Tehát azt gondolom, hogy mindenki foglalkozzon a saját maga életével, és ha nem értesz valamit ("Miért kell elkezdeni a nemi életet ilyen korán?"), akkor maximum kérdezd meg udvariasan, és aztán fogd be, mert nem a te dolgod, viszont tipikusan magyar tulajdonság ilyen dolgokról úgy beszélni, mintha a véleményezők saját élete függ tőle.

Pedig a tietek nem függ, ellenben az övék igen, tehát a legtöbb, amit tehettek, ha kulturált embereknek tartjátok magatokat, hogy bocsánatot kértek, és megpróbáltok ember hangnemben társalogni. Jónapot.

2010. jan. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleeggyezéssel igen,de én nem terhelném még a szervezetét ilyen hormon tabikkal. Bár mindenki más és más,de nekem nem jött be pedig 18 voltam amikor szedtem,de amikor abba hagytam évekig tartott amire vissza állt a normális hormonháztartásom.Bár biztos vannak manapság kisebb hormontartalmú tabik,de én ennyi idősen nem ajánlanám, ha komoly kapcsolatban van,akkor előnyös,de futó kapcsolatoknál,a gumi biztosabb vagy mind 2 mert a betegségeket így is elkaphatja.
2010. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim válasza:
79%

Szerintem nem írnak fel neki.

OFF: egy javaslat: vegyen inkább gumit. Az több mindentől is megvéd, és még csak nem is korhatáros, sőt anyuka se tudja meg, ha ezt a hugod nem akarja

RE: kedves többi válaszoló! láttam én már olyan 14-15 éves lányt aki igencsak alkalmas volt nemi életre, sőt egyes esetekben még érettebben gondolkozott, mint huszonéves "társai"


üdvözlettel: 28 éves házas férfi

2010. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
9%
28 éves házas férfi: a feleséged mennyi, 13?
2010. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kérdező maga a 14 éves lány, a 'saját huga' ha úgy tetszik. Amilyen ingerültem válaszolgat szegény :D mintha csak magáról lenne szó. háhá!
2010. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 A kérdező kommentje:

12:09-es.

A húgomról van szó,csak utálom!!!!ha a családom ócsárolják!!!Allergiás vagyok rá!!!Ugyhogy csak olyanok irjanak,akik normális hangnemmel tudnak beszélni!!!

2010. jan. 8. 13:42
 29/103 anonim ***** válasza:
71%

figyi! ha annyira érett lány lenne, hogy testileg-lelkileg érett legyen a szexhez, akkor nem a nővérét kérné meg, h. írjon ki a gyk.hu ra egy kérdést! Én is 14 éves vagyok, nagyjából ismerem a helyzetet. Semmi szüksége nincs rá még! Én kissé korán érek, de bizony még csak petting volt, semmi egyéb! Anyukámmal beszélgettünk erről, mondta, hogyha majd késöbb szeretnék írathatunk fog. gátlót, de ő még most nem szeretné igazán. Egyébként meg 3 hónap után kezdtük el a pettinget. Szerintem ez pont jó.

Ha annyira okos lenne, tudná, hogy a tablettától egypáran meddők lettek, hormondjaikat, menzeszüket tönkrevágta. Tehát ha te vagy a "húgod" akkor jó ha ezt is tudod. Ne feltétlenül csak nőisebbel leszel tőle...

2010. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 A kérdező kommentje:
14:13-as látom non okos vagy!!Inkább ne irogass,azt ennyi.és ha nem látnád amit előtted irtam,még mindig a hugomnak kell,aki nem én vagyok!!!Az meg a saját szoc problémád,hogy neked miokr kell!!Neki most.ennyi
2010. jan. 8. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!