Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
100%
Szió. Természetesen írnak fel Neki. Csak orvosi vizsgálat kell, hogy megelőzze. Persze, nekem a dokim írja 3 havonta (amúgy 32 éves, 1 gyermekes anyuci vagyok), mert száz éve hozzá járok, de ha először megy a húgod felíratni, akkor el fogják küldeni vérvizsgálatra, meg vizeletvizsgálatra, plusz a nőgyógyászati rutinvizsgálat, és ezek alapján fog javasolni a doki egy fogigátlót, amit felír, ha húgod kéri. Nem tudom biztosan, de asszem nem kell szülői engedély. Aztán lehet, hogy ez csak 16 éves kor felett igaz? Nemtom, de elvileg nőgyógyászhoz is elmehet csak úgy suttyomban, és a nőgyógyász nem szólhat a szülőknek, ha Ő nem akarja. A legegyszerűbb, ha felkerestek egyet, és megkérdezitek.
2010. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
34%
"19:20"as vagyok...köszönöm a jokivánságot..hidd el megfogok dögleni...de jol fogom érezni magam...nem huzom majd föl az agyam hogy meg fogok DÖGLENI mert tudom hogy egy tapló ge*i voltam....de legalább nem bujtam meg a sarokban és elmondtam a véleményem..mert igenis egy olyan országban élek ahol jogom van ahhoz hogy véleményt nyilvánitsak...ráadásul ez egy ilyen honlap..azért irsz mert választ szeretnél..elmondtam a véleményem a dologrol (bár jogos hogy választ nem adtam) aztmeg hogy nem szereted ha lezsolják a családod nem tudojm kommentálni..én nem szoltam le a családod...azt hiszem igy már elég érthetö volt a szándék..szereteettel várom a lepontozó anyucikákat meg hiperokosokat..(:
2010. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim válasza:
62%

15:27 nem korai???Te mar biztos 14 evesen csinaltad.

Kedves kerdezo te egy total idiota es fogyatekos vagy a kerdesed is fogyatekos, te is biztos 14 evesen szexeltel. A 19:20-nak teljesen igaza van nincs miert megdogolnie hiszen teljesen igaza van. Jol tanul? El tudom kepzelni.

Csak felidegesitem magam, nem is tudom ilyen idiota kerdeseket miert olvasok el.

Johet a lepontozas, de amit gondolok ugyis leirom.

2010. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
41%
kössz hogy mellém áltál (és ne huzd fel magad:) nem éri megxD inkább csak nevess rajta) "1920"
2010. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim válasza:
22%
Idiota kerdesre nem lehet rendes valaszt irni. Aki aszt irja hogy dogolj meg az csak egy hulye, szemet, idiota ember lehet. 14 eves lanynak fogamzasgatlo kell? nem kell szexelni es nem lessz ekkoran terhes es akkor fogamzasgatlo sem fog kelleni. Ha akar szexelni valalja a kovetkezmenyeit. Ha most kell neki a szex hat akkor csialja csak es o se lehet kulomdb mint te, bisztasd csak nem csodalkoznak ha 20 eves korara vagy amikor szeretne tenyleg egy gyereket meddo lenne es akkor majd sirhat es banhatja, hogy igy elszurta es, hogy milyen hulye volt, hogy ekkoran fogamzasgatlot szedett. En csak megirtam a velemenyemet, nekem is nyugodtan megirhatog, hogy dogolj meg nem fog zavarni igaza van a 20:34-es es a 19:20-asnak. Mennyi idiota van ezen az oldalon. En nem a csaladodat ocsmaroltam csak valaszoltam a kerdesedre akkor miert tetted fel, hogy ne valaszoljunk ra? csak megirtuk a velemenyunket jogunk van nem?, ja egyebkent szep megjegyzeseket tudsz tenni minden valaszra, ehez ertessz mi? ahelyett, hogy elbeszelgess a hugoddal. 14/L
2010. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
41%
Te kis szerencsétlen utolsó, ha eszed lenne, és némi tudásod, akkor nem írnál ilyen ökörségeket. Inkább tanulgass még kicsit, aztán gyere ide írkálni. Hol hallottad azt a hülyeséget, hogy fogamzásgátlótól meddő lesz valaki, Te marha?
2010. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
27%
ne szold már le...johogy nemvárod el hogy bocsánatot kérjen azért mert egy dolgot nem tudott 14 éves létére..kártéritést ne fizessek hogy egészen 0.4 másodpercig hülyeséget kellett olvasnod?? 1920
2010. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
93%
Én az orvosmtól hallottam, hogy korán elkezdett fogamzásgátló 15 éves szedése után szinte lehetetlen a tehebeeséss. És aki nem tud teherbe esni bizony meddőnek hívják. Biztos van ellenpélda is, de nem lehet véletlen hogy egyébként teljesen egészséges emberek képtelenek teherbe esni, tabletta szedés után.
2010. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
81%

Pfúúj ez gusztustalan!!

Egyáltalán megjött már neki? Amúgy teljesen felfogja kavarni a hormonháztartását... Még gyerek...

2010. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
58%
tök mindegy, hajtja a vére, most kell neki. de inkább mint 14 évesen legyen gyereke. olvasd el a nővére kommentjeit, kiderül, milyen nevelést kapnak ezek otthon. képzeld, ha tovább szaporodnának.
2010. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!