Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
9%

Tiédre sem nagyon, drága ;)

Egy mondatot nem tudsz értelmezni és csak provokálsz:) Ki lenne erre kíváncsi?

2013. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a híve ennek, de azt sem mondom, hogy nem volt már precedens rá. Méretproblémáink is vannak, meg nekem sem mindegy, hogy milyen gumi, így volt már, hogy anélkül csináltuk, de párom olyan messze volt még a végétől, mint ide Japán és mivel én paráltam másképp fejeztük be.Inkább gumizok. Tény, hogy magasabb így a "bizonyított" teherbeesések száma, mint egyébként, de én korrektnek tartom ezt a megoldást, ha stabil a párkapcsolat és nem probléma, ha kilenc hónap múlva a gyerek ott visít a kiságyban.


Ami a tiniket illeti: ott a szülővel van a baj szerintem. Én abba a korba most léptem bele, hogy lassan a gyerekvállalás van terítéken. Egyet azonban most tudok, ÉN leszek az, aki erről majd elbeszélget a gyerekeivel és mindent megteszek azért, hogy merjen is kérdezni és ha esetleg baj van, akkor én legyek az első, akinek szól. Szerintem a szülőknek, leendő szülőknek kéne ezen elgondolkodni.

2013. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
Álljon már meg a menet! Mi a jó isten folyik itt? Szidjátok egymást mint szódás a lovát, hát mi van veletek? Nem is ismeritek egymást és úgy veszekedtek mint ha már 40 éve házasok lennétek! Nem fogom soha megérteni, hogy mégis hogy jön ahhoz két vad idegen ember, hogy egymást sértegesse, látatlanban! Normálisak vagytok Ti???? Mi lesz így velünk....Bocs az offért, válaszoltam már a kérdésre, nem írom le még egyszer. :) De ezt muszáj volt, mert ez a köpködés ami itt meg, kiakasztó.
2013. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!