Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
Nem meddő!És köszi tudjuk mi az, dokim felvilágosított!
2013. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
70%

Jól van, majd nézz nagyokat, amikor teherbe esel.


Na csókollak mindannyiotokat! Felelősségteljes felnőttek... Az év viccei.. :)

2013. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
Mint írtam inkább essek teherbe minthogy nem! 10% esélyem van rá,szóval gondolhatod ha becsúszna nem vetetném el!
2013. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszodat, amiben ezt írtad, de mindegy.

Nem hozzád szóltam amúgy. :)


De részemről téma lezárva.

2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 Snooch ***** válasza:
81%

Vártam már, hogy mikor bukkan fel itt is a Pearl-index... :)

De most akkor hogy van ez? Szerinted az óvszer és a tabletta tévedhetetlen, ezer százalékos biztonságot nyújtó eszközök, nincs olyan, hogy nem működik, hogy hibás, hogy valakinél nem úgy hat. A Pearl-index azonban eléggé mást mond mindkettőről, különösen az óvszerről...


Értjük, hogy az állítólagos rendelőbe sok tini esik be azzal, hogy a barátja elvileg vigyázott, de ő mégis terhes. Nem azt mondtuk mi sem, hogy a tizenéves gyerekek közötti, minden héten mással történő eszement szexet tartjuk helyesnek... kiemeltük többen, hogy két felnőtt stabil, monogám kapcsolatában tartjuk elfogadható megoldásnak. Szerintem ez igen világosan le lett írva többször is.


A történet szerint akkor próbáltál teherbe esni, nem sikerült, kiderült, hogy meddő vagy, majd megszakításos szex után jött a baba? Tudom, hogy a tiniket el kell rettenteni az ész nélküli szexeléstől, de azt sugallni, hogy megszakítással hamarabb lesz terhes, mint ha rendesen, minden védekezés nélkül próbálkozik, már egy picit túl sok(k), még nemes cél érdekében is.


Az előváladékkal kapcsolatosan meg éppen nem tudvalevő, hogy mit tartalmaz... ha valamit biztosan tudunk róla, az annyi, hogy egy orvos nem tudja biztosan, hogy mennyi életképes spermiumot tartalmaz, azokat milyen esetben tartalmazza és hogy tartalmaz-e minden esetben egyáltalán bármennyit is... tehát ha bármit a másik fejéhez vágunk, hogy tudvalevőleg így van, akkor az, ezzel a témával kapcsolatosan annyi lehet, hogy tudvalevőleg nincs hivatalos álláspont az előváladékkal kapcsolatosan.


A testvér kérdés meg, aki így született... vagy úgy, hogy az a bizonyos megszakításos aktus mégsem volt annyira sikeresen megszakítva... vagy azt szeretnék a szüleid, hogy véletlenül se próbálkozz így, mert még fiatal és tapasztalan vagy.

Ezek a rémtörténetek, hogy a barátnőm anyukájának a testvérének a nagynénje 4 óvszert húzott egyszerre a pasijára és éppen menstruált is, a pasi el sem élvezett meg a néni is meddő volt, mégis hármas ikreket várnak, na ezekből egy picit sok van errefelé és kb. arra jó, hogy minden szerencsétlen gyereklányba az ideget öljék vele, megelőzés címen.


Tehát nem, nem szorgalmazza senki, hogy gyerekek így szexeljenek az alkalmai partnereikkel, de nem értem miért kell ennyire kiakadni és ennyire alpári és kulturálatlan stílusban megnyilvánulni, ha pár felnőtt leírja, hogy ők ezt alkalmazzák. Ráadásul ők voltak az egyetlenek, akik valójában a kérdésre válaszoltak, a sárdobálás helyett...

2013. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:

Pearl-indexben azert van az ovszernek akkora szama, mert sokan benan hasznaljak es kiszakad. Tablettanal azert, mert ott van a hanyas, hasmenes, egyeb gyogyszerek.

Azt meg senki sem allitotta, hogy van 100%-os vedekezesi mod. De olyan nincs, hogy valakinek nem jo x tabletta es ezert teherbe esik. Van, hogy alacsony neki a hormontartalom es folyton pecsetel, de akkor sem eshet teherbe a legalacsonyabb hormontartalom mellett sem.


Tinikorom ota van a betegsegem, amivel egyutt jar a meddoseg.

2013. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:

Kedvesen megnyilvánuló "41"-es!

Nem 2 éve "dugok " Így hanem 15, Meddő meg végképp nem vagyok miután 18 éves koromban egy kilyukad gumi "amit valami elfuserált egyén heccből kiszúrt é meg az a szerencsétlen voltam aki megvásárolt" és valami Hibás fogamzásgátló végett az akkori partnerem terhes lett !

2013. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
Ja és én tapasztaltam az életben nem pedig Pearl-indexeztem
2013. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:

A Pearl-index egy igen elavult feljegyzés és kisérlet, amit egy amerikai biológus Raymond Pearl hajtott végre az 1900-as évek legelején. Azóta is több feljegyzés születet a megszakítási módszerekkel kapcsolatban, de egyik sem tudott egyértelmű választ adni, hogy mennyire veszélyes vagy veszélytelen védekezési módszer a megszakítás,mivel több tényező együtthatóan befolyásolhatja, pl. mennyire érzi a férfi az ejakulációt, van-e korai magömlése, tényleg meegszakitás az ejakuláció előtt történt-e meg....sajnos főleg az utolsóra sokan nem tudják a választ azok közül, akiknék ilyen formában csúszött be a baba. Viszont előváladékban spermát sikerült kimutatni, miután a kisérletezők több aktust követően voltak együtt.

Én is kihangsúlyoznám, senkit nem bíztatni akarok, hogy ezt a módszert válassza, és semennyire sem elfogadható gyakori parnerváltás mellett, de aki ezt a módszert választja, nem kellene azonnal medddőnek meg akármilyen másik szép szavakkal illetni.

2013. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni a peteérés időszakát, hisz az sem egy elhanyagolható szempont a női oldal részéről.
2013. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!