Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp, esett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp, esett vele valaki teherbe? Mi a véleményetek a készítményről, hatékonyság, ellenjavallat? Használja valaki megszakításos közösüléssel? Bevált?

Figyelt kérdés
nemrég vettem egy dobozzal,de azért még érdeklődnék a véleményekről ,nem szeretnék teherbe esni,eddig óvszert használtam.

2013. aug. 14. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legbiztosabb. Én személy szerint nem ajánlom.
2013. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól megvéd, de beleélvezéssel kétlem..
2013. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm használt egyszer ilyen kúpot, de megmondtam neki, hogy dobja ki. Teljesen behabosodott neki belül mikor csináltuk. Olyan volt mintha már vagy ötvenszer bele mentem volna. Még a kedvem is elment az egésztől.

De kinek mi jön be. :-)

2013. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
állítólag megszakításos szex mell beválhat, mert annyi hatóanyag van benne, hogy az előváladékot semlegesítse, de egyébként a gyógyszerészek se ajánlják a használatát.... megbízhatósága 50-60%os, ami elég kevés
2013. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és pl ha nem középidőben használom hanem csak mensi után meg előtt pl 4-5 nappal? én így gondolkozom rajta,szó sincs a középidőről
2013. aug. 14. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki, de mindenképp kívül élvezzen, ne beléd...
2013. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és ne szájba, mert eléggé kellemetlen az íze, ezzel még egy hátrányos ok előkerül: ha már benned van, akkor nem nagyon kellemes az orális szex :-(
2013. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak akkor használtam, mikor nem lett volna gond, ha teherbe esett, de talán ha 2-3x használtam, mert csípett, macerás volt, stb. Eléggé megöli a spontaneitást, ha már 10 perccel előtte neki kell készülni.

A biztonságáról csak rosszat hallottam. Annál a 2-3 alkalommal ugyan nem estem teherbe, de ez kb. semmit nem jelent, mert mikor próbálkoztunk, akkor is több mint fél évbe telt a teherbeesés...

Én senkinek nem ajánlom.

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*esett=esek
2013. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megszakítással hatékony
2013. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!