Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp, esett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp, esett vele valaki teherbe? Mi a véleményetek a készítményről, hatékonyság, ellenjavallat? Használja valaki megszakításos közösüléssel? Bevált?

Figyelt kérdés
nemrég vettem egy dobozzal,de azért még érdeklődnék a véleményekről ,nem szeretnék teherbe esni,eddig óvszert használtam.

2013. aug. 14. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Be akarják tiltatni, annyira hatásos.
2013. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Én három éve használom. semmi gondom nincs vele. Mi ráadásul úgy használjuk, hogy belém élvez, mivel három(tabletta) vagy négy(kúp) órán át hat, így többször is el szokott menni bennem. Semmi gond nem volt belőle és még hormon mentes is. Az tény hogy kellemetlen íze van de ha előjáték közben helyezitek fel akkor nem lesz probléma. A lényeg , hogy tartsd be a leírtakat tíz perc teljen el a felhelyezés után, és minél mélyebben helyezzétek fel. Ja és ha lejárt a hatása és még folytatjátok a szexet akkor újat kell felhelyezni. Aktus után pedig két órán át ne érje szappan vagy tusfürdő mert az semlegesíti a hatását. Nekem például a gyógyszerészek ajánlották ezt a terméket.

2013. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
3 hónapig "működött" a pharmatex kúp, jelenleg 6 és fél hónapos várandós vagyok a kislányunkkal!
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!