Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha neked ebből ez jött le, akkor csak gratulálni tudok.

Ezután a komment után én nem nézek ide vissza többet, mert vicc az egész!:D

2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
64%

ma 13:54 66%


Annak próbálod beállítani magad, aki egyedüliként tudja ajót, a nagy tutit, a mártírnak, akinek mindneki nekiesik, holott egyedül ő kompetens a kérdésben...


Nem fog sikerülni. A kommentjeid alapján is tisztán élátszik, hogy hiába kötzöd az ebet a karóhoz, se tisztán látni, se más véleményét elfogadni nem tudod.


Ráadásul te ovltál az egyik vitakeltő, aki nekiesett másoknak.


Remélem nem fordulsz elő gyakran az oldalon, emrt egy ilyen ,mitn te, több kárt okoz, mint 100 troll.


És igen, kapj a fejedhez - ha van -, mert olyan blőd módon reagálsz - és ezek alapján az is vagy -, hogy az nevetséges.

2013. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Különben ha mindenki egye meg azt, amit főzött - mint a tinik-megszakítás esetében -, akkor miért is adtam morfiumot az intenzíven a betegeknek? A tüdőrákos lehet, hogy ő főzte ki magának, mert cigizett, adja be magának a gyógyszert. Ne mi foglalkozzunk már a h*lyékkel, nem?
2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
Riska volt a vitakeltő. Nem olvastad a válaszát? "hát akkor ne is szexeljünk?".. Könyörgöm, ki írt ilyet?? Annyira egy oltári buta, tudatlan majom, hogy az már fáj!
2013. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Na felfokoztak,már nem nőgyógyász mellett dolgozol, hanem az intenzív osztályon :D Egynap alatt, gratulálunk!
2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

Ki mondta neki, hogy cigizzen? Ki mondta drogosnak ,hogy drogozzon? Kényszerítették őekt? Nem. Nsnek ise modnta. Csak magának köszönheti. Szart a következményekbe, de az ellátást már akarja, mert fáj. Gondolkodni keleltt volna.


Tudta, mivel jár, amit cisnál, ő fleelőssége. Rossz példával takarózo.

2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Viszotn mitnah azt mondtad volna, hogy eltűnsz. Ne add fel aterved!
2013. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
0%

Drága szívem, hol a búbánatba írtam, hogy intenzíven vagyok???

Régen ott voltam, nem a jelenről beszéltem!


Na ki provokál, ki szítja a vitát?

2013. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne, ha lelépnél, mint ahogy mondtad is nővérke! Senki nem kíváncsi a véleményedre!
2013. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerűen nem hiszem el, hogy FELNŐTT emberek ilyen gyökérként viselkednek.
2013. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!