Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó előtti de mi van akkor ha én viszketek az óvszertől meg barátnőm is sok félét kipróbáltam egyik sem vált be , a másik a barátnőm meg nem szedhet fogamzásgátlót .No ilyen esetben mit javasolsz? Ne szexeljünk ?
2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
28%

Én 4 éve védekezek ezzel a módszerrel, még sosem lettem terhes. A barátom azóta is ugyanaz, szóval a fertőzés itt hülyeség, meg az ugyanúgy jönne tabletta mellett is. Peteéréskor is így csináljuk, van mikor éppen hogy csak kihúzza és a "bejáratra" élvez. A gumi nekem mindig hüvelyi irritációt, viszketést, fájdalmat, vérzést okozott még a latexmentes is, szóval kizárt, hogy valaha újra használjak. (1 éjszakás kalandjaim nincsenek és nem is lesznek, mert nem szorulok rá) Hormont meg nem fogok szedni, mert nem cseszem szét a szervezetem.

Viszont azért senkinek nem ajánlom ezt a módszert, mert veszélyes lehet. Nem minden nő és férfi ugyanúgy termékeny. Lehet, hogy én vagy a párom meddők vagyunk, azért nem lett gyerekünk. (nekem amúgy is van, hogy kimarad pár hónap és nem jön meg, szóval nálam már biztos vannak gondok, ezért is alkalmazom ezt a védekezést nyugodtan)

2013. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 Snooch ***** válasza:

Nem dicsértük a módszert, nem állítottak szembe más módszerekkel, csak annyit mondtunk el - a kérdésre válaszolva -, hogy csináljuk-e így vagy sem, és ha igen, mióta és mire kell fokozottan figyelni.


Ez még nem dicsekvés, nem rábeszélés, csak normális válasz normális kérdésre.

2013. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:

Riska a tehén:


Arról nem tehetek ha ha ilyen kategória vagy.

Latex mentes gumi se jó?? akkor inkább valóban nem nektek való a sex.


Monogám kapcsolatban nincs is gond ezzel, de hogy simánn 1-2 hónap járás után ilyen módszerekben lásson valaki potenciált, nagyon gáz.

Sok féle lehetőség van ehelyett, bizonyosan ti sem próbáltatok ki mindent.

2013. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%

Riska: létezik például a pesszárium. Spermiciddel együtt elfogadható .. Na meg nem hiszem, hogy végigpróbáltad az összes gumit. :)


Tapasztalatom a megszakításról: meddőnek voltam kikiáltva, 2x szeretkeztem megszakítással és terhes lettem.


Arról nem beszélve, hogy mennyi nő jön hozzánk a rendelőbe, hogy terhes lett..

2013. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
Ott a pont utolsóó!! 15/15 !!!!
2013. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:

Véleményt kért a kérdező, leírtuk...Nem ajánlgattuk senkinek (!!!), és pláne nem dicsértük!!! Mellesleg meg állandó partner mellett nem túl nagy az esélye bármiféle fertőzésnek (már ha az alapvető higiéniára odafigyel az ember).

Mi a párommal vállaltuk a kockázatot (saját döntés, jogunk van hozzá), és ha becsúszna a gyerek, egyrészt örülnénk, másrészt nem szorulnánk segélyre.

2013. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

én is szoktam néha megszakítással, semmi gond nem volt még. állandó partnerem van 2 éve.

2013. aug. 22. 14:57
 19/73 anonim ***** válasza:
Ha nem gond a baba, akkor csináljátok! De veszélyes! Fél évig rizikóztunk mi is, néha néha, nem mindig, de azt a kínt és szenvedést amit utána leműveltünk...nem kívánom senkinek sem. Nem érte meg az aktus az utána következő ideget. Azóta gyógyszert szedek (vagyis majd csak kezdek, jövőhéten, de nem lesz zsákbamacska mert már szedtem ezt a fajtát). Ismerek én is olyan pasit aki 3-3 évig így védekezett a csajaival és nem lett baba. De nem ajánlom, rettentő rizikós.
2013. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
0%
Különösebben nem érdekel ki mit mond nekünk így jó így csináljuk , az meg hogy nem nekünk való a szex ne nevettess már hagyd meg a hülyeséged magadnak !
2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!