Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akkor is jobb inkább félni, mint megijedni. Mindenesetre én nem fogok ezzel a módszerrel élni.

# 26-os válaszoló voltam

2013. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az a cél, hogy győzögessük a másikat, csak sajnos sokan másként értelmezték a kérdést. Véleménnyilvánítás a cél. :)
2013. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
19%

A Pearl-index elavult?? A legfrissebb adatok 2011-esek!


Másrészt, oké, nyilvánítsátok ki a véleményeteket, hogy így meg úgy bejött a megszakítás, már x éve. De nem gondoltok bele abba, hogy ide legfőképp TINIK járnak, és amennyi eszük van, majd azt gondolják, hogy na látod 2 oldalnyi válasz, egyikük sem lett terhes x év alatt, hát próbáljuk ki mi is.


Mert hogy a tinik nagy része így működik. Sajnálom, hogy ez eddig nem esett le nektek. Vajon hány tinit bátorítottatok fel a megszakításra?? Vajon hány fog teherbe esni??

És teljesen mindegy, ha mellé írjátok, hogy csak komoly kapcsolatban, tapasztalt férfival... Ők a tini fejükkel úgy gondolják, hogy tuti, hogy időben ki fogja venni.

2013. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:

Mindenki figyelmébe ajánlom, hogy miről is megy a vita.

[link]

2013. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
82%

"Másrészt, oké, nyilvánítsátok ki a véleményeteket, hogy így meg úgy bejött a megszakítás, már x éve. De nem gondoltok bele abba, hogy ide legfőképp TINIK járnak, és amennyi eszük van, majd azt gondolják, hogy na látod 2 oldalnyi válasz, egyikük sem lett terhes x év alatt, hát próbáljuk ki mi is.


Mert hogy a tinik nagy része így működik. Sajnálom, hogy ez eddig nem esett le nektek. Vajon hány tinit bátorítottatok fel a megszakításra?? Vajon hány fog teherbe esni??

És teljesen mindegy, ha mellé írjátok, hogy csak komoly kapcsolatban, tapasztalt férfival... Ők a tini fejükkel úgy gondolják, hogy tuti, hogy időben ki fogja venni."


Az oldal ezen része 18+-os. Aki ezt ne mveszi figyelembe, csak magára vethet. Továbbá, a szülőké is a felelősség, hogy elmondják a gyermeküknek, hogy mit hogyan, miért...


Egyszerűen ne háraítsd át a felelősséget azokra, akik egy kérdésre adtak választ, ami ráadásul a saját tapasztalatukat, szokásaikat vette igénybe. Hova tovább, azt is mondhatnám, hogy Ne Merszéeld ezt tenni. Főleg, hogy kikérem én is, és gondolom még sokan mások is maguknak.


Aki meggondolatlan, buta, tájékozatlanul vág bele valamibe... az elsősorban MAGÁRA VETHET. Nem gondja, feladata az embereknek vigyázni a hülyékre, a butákra. És nem is kell.

2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Különben ebben az egyben egyet értek a " kedves" egészségügyi dolgozóval, hogy más szemszögből értelmezik a tinik,és más szemszögből a felnőtt eberek a válaszokat. Senkit, de senkit nem szabad buzdítani erre a védekezési módszerre, mert az biztos, hogy az összes közül a legkockázatosabb, mint egészségügy, mint pedig teherbeesési szempotból. Egy valamit viszont meg kell jegyeznem, volt hasznos része is a válaszoknak.Szerintem nagyon sok emberben felmerült, és szerintem a kérdezőben is, hogy vajon csak egészségügyi (meddőség) probléma miatt, nem csúszott be eddig baleset, de a válaszok maguktól beszélnek.
2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
A másik, szerintem senkinek, de senkinek sincs joga itélkezni mésok felett, hogy otthon a hálószobájában mit művel!!!!!!!!!!!!!!! Neked sem nővérke!!!!
2013. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:

Az oldalnak ez a része nem +18-as, csak a szexualitás kategória.

És rengeteg tini ír ide.


Persze, nem az ide írók felelőssége, de szerinted a mai világban honnan tájékozódnak a tinik? Hát nem a szüleiktől meg az orvosoktól, hanem netről. Például erről az oldalról.


Innentől kezdve el lehet gondolkozni ezen.

2013. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
9%

És nyugodtan kérd ki magadnak, vagy mit tudom én mit írtál, elhiszed, hogy egy kicsit sem érdekel? Felőlem azt kérsz ki magadnak, amit csak akarsz. Attól még a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS.

Persze a legjobb védekezés a támadás.

2013. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

Kedves válaszadók, ezentúl senki de senki ne merje megírni saját véleményét, mert az oldal káros hatással lehet a tinik személyiségfejlődősére és szexuális szokásiara. Ezentúl kérnénk mindenkit, hogy maga a szex szót is kerülje!

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük.


Kedves felnőttek, ha valami kérdésük lenne szexualitás, védekezéssel kapcsolatban , kérjük forduljanak kezelőorvosukhoz, vagy gyógyszerészükhöz.

2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!