Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
41%

Most ez komoly? Az bezzeg senkinek nem tűnik fel, hogy riska mennyire buta, tájékozatlan s még neki állt feljebb!


Szánalmasak vagytok.

2013. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
72%

És amúgy a napi 10-20 tinilányocska után, akiknek "csak egy kicsit tette be" a pasija, aztán már 2 hónapos terhesek, hogy lehet elvárni, hogy egy riskának ne így válaszoljak..


Empátia nálatok nulla, látszik.

2013. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:

21-es vagyok, kedves egeszsegugyi dolgozo, es ezt megis hogy ertetted:

Gumi gyári hibás? MINDEN egyes gumit letesztelnek, de nesze neked, NÉHA kiszakadhat, ha béna vagy!

Nem tartom magma sem tapasztalatlannak sem benanak, es megis ketszer kiszakadt.

Szerintem nem kellene senkit megszolni, mindenkinek sajat szive joga ugy vedekezni, ahogy neki a legmegfelelobb, es igen nekunk a megszakitasos modszer nagyon is bevalt.

2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
45%
Hát akkor nálatok van a gond.
2013. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, igen lehet ezt meg nem tudhatom, mert meg nem szeretnenk babat, bar ha becsuszik, az sem oriasi baj. Viszont azt nem hiszem, hogy itt mindenkinek egeszsegugyi problemaja lenne, aki igy vedekezik es nem esik teherbe, most gondolok az 1,2, 4, 7, 12-es valaszadora. Miert kell mindjart tamadni es itelkezni. Egy kerdes let felteve, hogy kinek mi a velemenye a megszakitatsos modszerrol, miert kell elitelni azt aki mas velemenyen van?
2013. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
16 hónapja vagyok együtt a párommal,és mi is így védekezünk! Gumi nem vált be,megjegyzem nem 1 félét próbáltam életem során,de nekem akkor sem vált be...nem jó vele nekem úgy a szex,meg a páromnak sem! Gyógyszert sem szedek,mivel NEM szedhetek hormon tartalmú gyógyszert!Orvosom megmondta,vagy így "védekezünk" vagy óvszerrel,és mivel nekünk az utóbbi nem jön be ezért nyilván máshogy szakítjuk meg az aktust! Nekünk ez így megfelel,ha meg becsúszna a baba akkor sem dőlne össze a világ! Inkább kockáztatok,minthogy megint szenvedjek a fog gátlóktól!
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
0%
Asszisztensek gyöngye meglátszik milyen agyoniskolázott egy taplógép vagy HÁT TUDOD HOZZÁTOK SEM SZÍVESEN VINNÉM A BARÁTNŐMET MERT HA MÁR ÍGY EGY ANONIM OLDALON EGY EKKORA FELFUVALKODOTT BEKÉPZELT ARROGÁNS HISZTIS P..CSA VAGY ÉLETBEN SEM LEHETSZ KÜLÖNB !
2013. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván te különb vagy a válaszaid meg az üzeneteid alapján.

Szánalmas vagy.

2013. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
0%
Ember te kezdted nálam ez csak ellenreakció nem tudom ki írt olyat "vegyél vissza a pofádból "meg hasonszőrű hülyézések !
2013. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
29%
már ne is haragudjatok, a kérdező véleményt/tapasztalatot kérdezett ! Mint mindenkinek Riska tehénnek is lehet véleménye! Mért kell kioktatni,és olyat írni neki,h ne szexeljen?!Mért nem lehet megérteni pláne FELFOGNI hogy mindenkinek egyéni véleménye illetve tapasztalata van a megszakításos védekezéssel?!Mért kell egyből ráförmedni a másikra, ha netalántán olyat ír ami a másik válaszolónak nem tetszik?!Anonim oldal...nem véletlenül! Szóval 38-as nem kellene provokálnod mást! Nem érdekel engem h mi a foglalkozásod stb...mert lesz@rom,de ne oktass már ki mást..meg te sem vagy különb!Itt veszekedtek próbáljátok meggyőzni a másikat a dolgokról?!Minek?! Neked is más a véleményed,Riskának is nekem is!És?!
2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!