Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom hogy így védekezik, aztán kíváncsi vagyok nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok.. peteéréskor sem lehet ebből gond?
2013. aug. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
0%
Mi is mar 7 eve megszakitasos modszerrel vedekezunk. Amikor ovszert hasznaltunk az 2szer kilyukadt, igy megutaltam, a fogamzasgatlotol meg 35 kg-t hiztam, amit alig adtam le, igy maradt a megszakitasos modszer. Eddig jol bevalt, bar ketto egymastkoveto aktust nem mertunk bevallani, mert az tenyleg rizikos.
2013. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem azért rizikó faktor mindennél ott van , gumi kiszakadhat ugyan úgy a pesszárium is, fog.-gátlótól lehetsz meddő , vagy épp ha valami selejteset fogsz ki akkor terhes is, sőt olyan hormonokat tartalmazhat ami későbbiekben kihathat a baba vagy akár a te egészségére is !
2013. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
használjatok mellette valami kiegészítőt pl pharmatex kúpot. az már kicsivel drágább, de sokkal kevésbé irritálja a puncit , és ami az előnye, hogy az előváladékból adódó lehetséges gyermek ellen véd. de nagyon ajánlott mellette a megszakításos védekezés
2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
62%

riska, nagyon el vagy tévedve.

Pesszárium nem tud kiszakadni, mivel az egy vastag szilikonból van.

A tabletta pedig nem olyan, hogy rosszat kap valaki és nem hat.


Tájékozódj még a témában, mert nem tudsz sokat a fogamzásgátlásról.

2013. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
0%

Ember olyanról még nem hallottál hogy gyártási selejt ?

Emberek csinálják azokat is hibafaktor ott is meg van !

2013. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukám így esett teherbe az öcsémmel.

Szóval, köszi, de inkább kihagyom... én 18 vagyok, a barátom meg 20 . Nem kell még gyerek!

2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
45%

Ember, talán vegyél vissza a nagy pofádból, ha ilyen tájékozatlan vagy! Tisztelet??

NEM LEHET GYÁRTÁSI HIBA GYÓGYSZEREKNÉL! Mégis ezt hogy képzelted?

Pesszáriumnál gyártási hiba?? VASTAG szilikonból van, ha az kiszakad, hát barátom megtapsollak!

Gumi gyári hibás? MINDEN egyes gumit letesztelnek, de nesze neked, NÉHA kiszakadhat, ha béna vagy!


De hogy a gyógyszer lenne gyári hibás.. Hát ne röhögtess!


csók:

nőgyógyászati asszisztens, alias EMBER...

2013. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
0%
Jajj nem lepődök meg. A nőgyógyászok meg az asszisztensnek nevezett csicskáik a legparasztabbak az egészségügyben. :D
2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
0%

sokan itt egy olyan "módszert" szólnak le, az őket használó kommentelőkkel egyetemben, ami voltaképp azóta van, hogy az ember létezik.


Ez hagyján, de mindezt úgy, hogy a válaszolók nem is adtak erre okot, mégis rájuk támadtak.


Azért van bőr itt egyesek pofáján.


A fentebb látható nőgyógyászos komment pedig külön tetszett, remélem a betegekkel is ilyen nyájas vagy, te szakemberek gyöngye...

2013. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
62%

Nem tűnt fel, hogy csak akkor reagálok így, ha valaki sík hülye és még reklámozza is?


De érdekes, a többi válaszomhoz miért nem írsz? Nézd csak vissza őket, mindegyiket normális hangnemben írom.

Különben szeretnél csak nőgyógyász lenni, ha tudnád, mennyit keresünk..

2013. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!