Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakitott kozosulesrol - azaz "kikapom mielott elmegyek"?

Figyelt kérdés
ket eve vagyok a parommal egyutt, az eleinte gumiztunk, de mar eleg regota gumi nelkul csinaljuk, vele vesztettem el a szuzessegemet es csak egymassal szexelunk amiota egyutt vagyunk. egeszsegesek vagyunk mindketten, tehat betegseg elkapasrol nem kell beszelni. fogamzasgatlot még nem irt fel az orvosom, azt javasolta,hogy minnel kesobb annal jobb, mert akkor nem bomlik fel a hormonhaztartasom olyan hamar. nektek mi a velemenyetek errol az egeszrol? esetleg olyan aki hasonlo helyzetben van? koszi :)
2009. márc. 25. 18:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
Én abszolút nem vagyok fogamzásgátló párti. (Egészségtudományi karon tanulok)És bizton állíthatom, hogy a szervezeted úgy jó, ahogy az meg lett alkotva. Minden precízen pontosan kivan találva benned. Nagyon bonyolult hormonrendszerünk van, amibe jobb, ha az ember nem piszkál bele. Ott az óvszer kérem szépen.Lehet, hogy időzni kell vele stb, de ha jól teszed fel gond nem lehet. És semmi szarral nem mérgezed magad.
2009. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

ez a "hátralükverc"- módszer nem a legcélszerübb: a pasid nem tudja úgy élvezni a dolgot, ahogy "illene"... hisz állandóan koncentrálnia kell... tehát messze nem tudja elengeni magát. Tényleg, nem reklamált még nálad ezért??????

A gumi: nálam is kezdetben szokatlan volt... nehezen szoktam meg. De vannak különféle és jó márkák: rajta! Épp ideje kipróbálni!! Ezeket megismerve ki tudjátok választani azt, amely tartós + elég élvezetet nyújt. Ezt meg kell szokni!!! Hidd el, menni fog!! A tablettának én sem vagyok híve... valamikor szedtem, de nagyon elhíztam... hiába moondják hogy alacsony hormontartalmú... Ez teljesen az alkatodtól függ, s attól, hogy hogyan reagál a szervezeted. Nekem nem jött be...

2009. márc. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Utolso : mit szedtél????? marmint melyiktol hiztal el?
2009. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
vegulis a baratom kezdemenyezte ezt, mert o az akinek nem jo a gumi...
2009. márc. 29. 18:10
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra álljunk meg... a barátod kezdeményezte? Szóval neki nem jó, és te képes lennél miatta felborítani a hormonháztartásod?

Beszéld meg vele inkább az óvszert, eléggé kockázatos ez a megszakításos dolog... :/

Már nem azért, de nem ő lesz terhes, nem ő fog végigszenvedni egy abortuszt, hanem te... Mondd meg neki h vagy óvszert használ vagy nincs szex.

Le lehet pontozni, de ez a véleményem...

2009. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Csak egy nagyon rövid válasz: " A megszakításos módszer esetében, (értsd: a pénisz kivétele ejakuláció elött a hüvelyből) nem védelem. 1 év alatt, aki rendszeresen él szexuális nemi életet, és ezzel a módszerrel védekezik 35%-ban terhes lesz ez idő alatt."


Ebből szűrd le, hogy te benne vagy-e minden 3. nőben.


20/F

2009. ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hát... Ha mindenáron gyereket akarsz, akkor nem olyan rossz módszer.
2009. ápr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Olvastam olyan szép kommenteket, hogy mit csináljon a pár, ha nincs óvszer és a csaj tablettát se szed...

Hol van az megirva, hogy a férfi csak a nő vaginájába élvezhet el? És az, hogy a nő csak attól, ha egy farok mozog benne?


Bocsánat az indulatos kommentért, de a megszakitásos közösülés hihetetlen. Elélvezni nem lehet tőle (mert akkor már nem az) csak teherbe esni. (Mert a vágy cseppjei, ugye...) Egy szopással jobban járna mindkét fél.

2009. ápr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!