Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakitott kozosulesrol - azaz "kikapom mielott elmegyek"?

Figyelt kérdés
ket eve vagyok a parommal egyutt, az eleinte gumiztunk, de mar eleg regota gumi nelkul csinaljuk, vele vesztettem el a szuzessegemet es csak egymassal szexelunk amiota egyutt vagyunk. egeszsegesek vagyunk mindketten, tehat betegseg elkapasrol nem kell beszelni. fogamzasgatlot még nem irt fel az orvosom, azt javasolta,hogy minnel kesobb annal jobb, mert akkor nem bomlik fel a hormonhaztartasom olyan hamar. nektek mi a velemenyetek errol az egeszrol? esetleg olyan aki hasonlo helyzetben van? koszi :)
2009. márc. 25. 18:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.. egyesek milyen tajekozatlanok.. mi az h csak par százalék?? éppen elég egy icipici is akár az előváladékból. ha azon akarsz minden honapban idegeskedni h terhes vagy-e, és h megfog-e jönni, akkor csak hajra. :S :S:S
2009. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
szió.nőgyógyászaton dolgozom,így van némi "tapasztalatom".sajnos,mint azt gondolom te is tudod,nem épp a legbiztonságosabb védekezési módszerek közé tartozik a megszakított közösülés..Nagyon gyakran jönnek fiatal lányok azzal,hogy nem jött meg a menstruációm,doktornő, pedig nem ment el bennem a párom soha,mindig kivette a vége előtt..csak hát hm hmm, 1-3hós terhesen érkeznek ennek ellenére...szóval szerintem ha nem szeretnétek egyenlőre babát,akkor záros határidön belül nézzetek vagy tabletta,vagy óvszer után..Persze nem mondom,vannak olyanok,akiknél ez a dolog működik,pl ismerősömék3éve ezzel védekeznek,és még nem történt semmi baj,de az ördög nem alszik..tudod..ez csak egy vélemény,csak látom a "tönkrement" tizen x éves lányok életét..nemtudom,hány éves vagy,de egy kisbaba mindig hatalmas felelősség,amit te is jól tudsz..szóval csak felelősséggel és ésszel..:)
2009. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
89%
Es a nyáron, 17 éves korban kevésbé károsit??? ugyan mar. attol nagyobb bajod lehet, ha teherbe esel, és abortuszra kell menned. lehet h soha többet nem lehet gyereked.
2009. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt látható, hogy megszakításos "védekezéssel" nagyjából 65%-ban nem esel teherbe. Ez elég jó. De ha azt nézed, hogy 35% esélyed van teherbe esni, akkor viszont már nem olyan jó ez az arány. Ha egy becsúszott baba nem gond, akkor nyugodtan alkalmazzátok.

De hiába nem élvez beléd a fiú, az előváladékban is lehet sperma!!


Szóval az én vélemyénem az, hogy inkább recskázok, de nem vállalnám be.

2009. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló hüvelykúpot próbáld ki! Hormonmentes
2009. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
(hüvelykúp + megszakítás tényleg jó, de szimplán a hüvelykúp is kevés lehet - olvastam már róla ezen az oldalon negatív tapasztalatokról (baba))
2009. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Most legalább 2 ismerőst tudnék mondani,aki így esett teherbe..nem túl megbízható.Amúgy egy gyerek is felborítja a hormonháztartást..javaslatom: keress másik orvost,és irasd fel a gyógyszert.
2009. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem 17 éves korban sokkal károsabb egy nem kívánt baba elvetetése, mint egy fogamzásgátló tabletta! Azt ugye tudod, hogy ezzel játszol?! Vagy nem lenne baj, ha jönne?
2009. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
dehogynem...persze hogy baj lenne
2009. márc. 25. 19:37
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkabb védekezzetek még par honapig gumival. a nyar nemsokara itt van. de nem hinnem h az orvos nem irná fel egy 16 évesnek.. :S
2009. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!