Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett már valaki teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már valaki teherbe megszakított közösülénél vagy ismersz olyat?

Figyelt kérdés
A férfiak érzik az előváladékot?
2010. aug. 17. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem azt amikor kijött az előváladék..:S
2010. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőm 2 hét múlva fog szülni és így esett teherbe...
2010. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen ismerek olyat. az egyik baratnom is igy jart.aztan nem tartottak meg a babat,de eleg nagy kihatassal lett az eletere igy is.en semmikepp nm ajanlanam senkinek sem.bar lehet,hogy maradi vagyok.
2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, Ritának hívják és most 3 éves Gabica a kislánya.
2010. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most lenne 2 éves a baba, sajnos meghalt szülés előtt.
2010. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, tizenkilenc évesen esett teherbe, előtte tanítgatott is engem, az akkor még tapasztalatlan kislányt, hogy így nincs veszély. Hát megfizette a tanulópénzt. Az apa pár évig még velük maradt, aztán lelépett, a gyerek utoljára két- vagy háromévesen látta, és most tizenhárom. Azt nem bánta meg a lány, hogy megtartotta, de nem pont így képzelte el a családját... azt sem tudja, hol az apa, semmit nem hallottak felőle azóta.
2010. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anyám
2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A bizonyíték éppen Neked ír. :)

Ez nem a legjobb módszer, pedig akkor még Anyu szoptatta nővéremet, tehát szinte lehetetlen volt..mégis itt vagyok:D

2010. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!