Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne tennem? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? A barátommal megszakított közösüléssel szexeltünk 1 hétre visszamenően, de félek hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Szédülök és hányingerem van, meg más apróbb dolgok. A menstruációmnak kb 15 nap múlva esedékes megjönnie. Nem tudom, hogy vegyek-e most egy terhességi tesztet, vagy várjak még.
2011. jan. 6. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tesztet vegyél, hogy megnyugodj, de szerintem csak bemeséled magadnak.
2011. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A teszt meg nem mutatja ki,ugyhogy varj meg ha pontos eredmenyt akarsz.En is igy szultem a masodik babamat...
2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Hagyd abba a fantáziálást először is. Ha sikerült is a megtermékenyülés, az első terhestünetek csak az elmaradó menstruáció környékén jelentkeznek. Tesztet is csak ekkor érdemes csinálni, illetve LEGHAMARABB a kérdéses aktus után két héttel, előtte úgysem mutat semmit. A teszt legkorábban a beágyazódás (szex után 8-10 nap) után 3-4 nappal mutat valamit, a HCG ugyanis csak akkor kezd termelődni. A terhestünetek is a HCG miatt vannak, szóval ezért korai hogy tüneteket észlelsz.


Amúgy a ciklusnak nagyon az elején voltatok együtt, ha került is beléd spermium, nem valószínű, hogy élve ki tudja várni a tüszőrepedésedet. Azt persze tudni kell, hogy nincs a ciklusnak olyan szakasza, ahol nulla a teherbeesés valószínűsége, esély mindig van.


Legközelebb ne menj bele ilyesmibe, veszélyes játék.


26/N

2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A 15:05-ös válaszolónak igaza van. 1 hetes terhességnél még nincsenek tünetek. Máskor jobban vigyázzatok, használjatok óvszert, mert a megszakítás nem védekezés!
2011. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hamar még nincs tünet de nyugodtan vehetsz tesztet mert van ami már az 5 napos terhességet is kimutatja.Ajánlom a Medi-lab ot.vegyél kettőt,hogy biztosra menj.És ne menj bele ilyesmibe.Lehet kapni Pharmatex nevű kúpot.Az kiváló az ilyen megszakításos közösüléshez.
2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 15:19-es!


Az öt napos terhesség a BEÁGYAZÓDÁS utántól számolódik, nem az aktustól! Terhességtől ugyanis a beágyazódástól beszélhetünk csak, előtte mindössze a megtermékenyített pete vándorol a még felé A HCG-t, amit a tesztek képesek kimutatni, a beágyazódott embrió termeli. Fontos ezt tudni, a tesztek gyártóinak marketingesei is ezt használják ki, hogy sokan úgy vélik, aktus után néhány nappal bármit is ki lehet mutatni. Nos, hát nem... :)


26/N

2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Scream85 ***** válasza:
52%

Hogy mit kéne tenned??


Előbb gondolkodni,védekezni, és nem itt siránkozni utólag.

2011. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A beágyazódás 3 nap.Nem?Most egy hete történt.Akko ha holnap elmegy tesztért már okés.Nem?Mi lenne ha nem nekem osztanád az ész hanem a kérdezőnek:Elhiheted túl vagyok nem 1 nem 2 meleg szitun.
2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15:43-nak van teljesen igaza.
2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

"Kedves" 70%-os! Én nem egészen ilyen hangnemben szóltam hozzád, úgy gondolom... Ha az, hogy próbálok a tévhitek helyes ismeretekkel bővíteni más tudását az észosztás, akkor nagyon tudlak szánni. A beágyazódás minimum 6, maximum 12 napig tart, ez a szórás, de nagy átlagban a 8-10 nap körül következik be.


Amúgy ezek után magasról teszek rá mit tudsz jól és mit nem. Azt hiszel, amit akarsz felőlem. Remélem, a kérdező legalább tanul belőle.

2011. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!