Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvosom spirált javasolt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom spirált javasolt a szülés után, amit ki is váltottam, de azóta sem tettem fel. Megszakított közösüléstől esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Gondolom igen,csak hát kb.mennyi ideig lehet így "védekezni"?

A spirál szav.ideje lassan lejár,a párom nem akarja,hogy feltegyék mert: "úgyis le kell nemsokára vetetni,minek tegyék fel?"

Már túl vagyok 2 császáron,a 3 is az lenne/lesz, de sokszor félek..mi van ha történik valami....ezeket próbálom elkergetni magamtól,de nem mindig sikerül.Volt valakinek hasonló félelme/gondolata mielött babát tervezett vagy ezeken fölöslegesen rágom magam?


2009. jún. 8. 13:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom mit írtam...szóval nem tettem hanem tetettem fel:))
2009. jún. 8. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy a párod szerint miért kellene ugyis nemsokára levetetni - ha ezzel akartok védekezni, akkor hosszabb ideig maradhat bent.

Ha egyáltalán már nem akarsz több gyereket - két császár után érthetö - akkor jobb, ha lekötteted magad. Az biztos és többet nincs gondod a fogamzásgátlással.

A megszakitott közösülés alig tekinthetö védekezésnek, rendeteg a nemkivánt terhesség emiatt, én nem kockáztatnám.

Szerintem a lehetö leggyorsabban válassz valami biztosabb módszert - a spirált inkább tetesd fel. (Nem értem, hogy a partnered akarna még gyereket, vagy mit akar?)

2009. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen a párom szeretne még 1-et minél előbb,ezért nem szeretné:).már 39 lesz,és 40 fölött már nem nagyon akar....
2009. jún. 8. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha te is akarod, akkor nincs sok gond, de ha te még várni akarsz,akkor válassz valai biztos módszert. Ha meg már megvan a spirál, akkor nem is lesz több külön kiadásod emiatt. De a megszakitott közösülés nem ér gyakorlatilag semmit - mire észbekapsz, már terhes is lehetsz.
2009. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
használj fog.gátló kúpot a megszakitás mellé,akkor már jól véd!
2009. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!