Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki alkalmazza a megszakított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki alkalmazza a megszakított közösülést, mint "fogamzás gátlást"? Hányan jártatok ettől "rosszul"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

volt mikor használtam.. de miután legjobb barátnőm pont igy esett teherbe.... beparáztam. tudtam hogy nem biztonságos... de annyira nem foglalkoztam vele hiszen ovszerrel nem tettszett.

de mikor barátnőm teherbe esett egyből elkezdtem gyogyszert szedni.

nem ajánlom! 3 honap ra a gyogyszer átlagosan 6000 Ft körül van. kb 2000 havonta... ennyit rá lehet szánni.

az abortusz rossz és drágább. a gyerek meg... fiatalon tönkre teheti az életedet.

2011. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell követni a példám, pláne a tizenéveseknek.

A huszas éveim közepén járok, 5 éve vagyunk együtt a párommal. Az elején védekeztünk, jó egy más fél évig. Majd az esetek 80%-ban megszakított közösülést alkalmaztuk, az ő javaslatára, mert nem akarta a fogamzásgátlót. Nem estem teherbe, csak akkor amikor novemberben sehogyan sem védekeztünk. DE az igazsághoz hozzá tartozik, hogy kb 2 hetente voltunk együtt a munkája miatt és soha nem lett volna belőle gond, ha a te szavaiddal élve rosszul járok.

2011. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jahm hát igazad van... a barátommal így voltunk együtt ebben a hónapban...de csak elragadott minket a hév... de nekem ő az első akinek így engedtem, de beszéltük, hogy ezután majd megbeszéljük, hogyan is védekezzünk :) Te meddig voltál így a barátoddal? sose volt baj?
2011. ápr. 4. 20:24
 4/5 ciculi92 válasza:
Egészen addig alkalmaztam, míg 2 és fél hetet késett. A hajamat kitéptem, ledobtam gyorsan 4 kilót, tesztet csináltam, szerencsémre negatív lett. Na, és akkor mentem el gyógyszert íratni...
2011. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éve működik ez a módszer. De előtte kb. minden védekezési módot kipróbáltam, de vagy az egészségemet tette tönkre, vagy kényelmetlen volt, így maradt ez.
2011. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!