Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne tennem? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? A barátommal megszakított közösüléssel szexeltünk 1 hétre visszamenően, de félek hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Szédülök és hányingerem van, meg más apróbb dolgok. A menstruációmnak kb 15 nap múlva esedékes megjönnie. Nem tudom, hogy vegyek-e most egy terhességi tesztet, vagy várjak még.
2011. jan. 6. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
:D milyen ingerültek vagyunk ma!Ez inkább szánalmas
2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Amikor megszakitassal kozosultetek akkor nem jutott eszedbe, hogy teherbe eshetsz-e? Sok tenni valod most mar nincs. Egy hettel ezelott pedig igen is sokat tehettel volna, mint peldaul VEDEKEZNI,es valami binztonsagosabb modszerrel mint a megszakitasos vedekezes!!!
2011. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom hogy a "Gyakori"tokeletesen bebizonyitja azt hogy rengeteg rossz ember el ezen a foldon es szukiteni lehet a kort,sajnos.Az emberek 80 szazaleka azert jar ide hogy anoniman egy jot vitazzon es sarral dobalja embertarsait.Ez aztan batorsag!Masodik voltam.
2011. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

OFF: Így igaz,és remek szórakozás feljönni és anoniman szórakozni kicsit,ha az embernek már elfüstöl az agya a tanulástól.

ON: Féltél volna akkor,amikor nem védekeztetek.asszem 50% a teherbeesés valószínűsége ilyen esetben,úgyhogy dobj fel egy pénzt,és fogadj rá. Kb annyit tudnak mondani az ide író emberek is. Amúgy durva,hogy manapság annyira nincs kapcsolata az emberknek a szeretteikkel,hogy nem velük beszélik meg a problémáikat és tőlük kérnek bátorítást,hanem feljönnek ide,és olyan embereket kérdeznek,akikről azt se tudják,hogy kicsodák-micsodák.

2011. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
az utolsónak és az anonim veszekedőknek mondom, h tökjó h jobban tudod nálam mit csinálok , mit nem, szted nem beszéltem meg mással?... egyébként meg ha ilyen okosak vagytok menjetek vissza az időben és változtassátok meg az összes dolgot ami történt! nem azt kérdeztem h mit csinálhattam vna az akkori időben egy héttel hamarabb!..
2011. ápr. 17. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!