Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakitott kozosulesrol - azaz "kikapom mielott elmegyek"?

Figyelt kérdés
ket eve vagyok a parommal egyutt, az eleinte gumiztunk, de mar eleg regota gumi nelkul csinaljuk, vele vesztettem el a szuzessegemet es csak egymassal szexelunk amiota egyutt vagyunk. egeszsegesek vagyunk mindketten, tehat betegseg elkapasrol nem kell beszelni. fogamzasgatlot még nem irt fel az orvosom, azt javasolta,hogy minnel kesobb annal jobb, mert akkor nem bomlik fel a hormonhaztartasom olyan hamar. nektek mi a velemenyetek errol az egeszrol? esetleg olyan aki hasonlo helyzetben van? koszi :)
2009. márc. 25. 18:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocs, de ebben az esetben én inkabb a terhességtől félnék, nem a betegségektől! egyaltalan ki tudod szamitani a termekeny, termeketlen napokat? hany evesek vagytok? nekem van par baratnom, akik "vigyaztak", és mégis teherbe estek. szoval sztem ez egy nagy marhasag h még mindig a védekezési módszerek közé soroljak.
2009. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom az orvosnak nem az lenne a feladata h lebeszéljen a tabiról ha azt szeretnéd szedni, hanem h megnyugtasson h a mai tabik már alacsony hormontartalmúak. tudom h nem a legkedvezőbb a szervezetnek, de valahogyan meg kell oldani. a megszakítást egyáltalán nem javasolnám, ugyan valamennyire biztosan megbízható pl. a veszélytelen napokon, de sosem lehet tudni. én nem tenném ki magam minden hónap végén a stressznek h na megjön e vagy sem... meg hát ha tabit szedsz, akkor benned élvez el, és az mégiscsak nagyobb élmény mindkettőtöknek, mikor nem arra kell koncentrálni h na mikor megy el a srác és akkor aztán gyorsan kirántani!
2009. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
a megszakított közösülés nem valami nagy védelem. Inkább a hormonháztartásod boruljon fel a fogamzásgátlótól, mint hogy idő előtt terhes legyél és ne adj isten el keljen vetetni. egyáltalán nem biztonságos a megszakított közösülés.
2009. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
50%
Én már nagyon régóta úgy csinálom, nem volt gondom.
2009. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg meg tudja állni a pasi akkor semmi gond szerintem. Mi is szoktunk így "játszadozni", mondjuk ő annyira nem jut a csúcspont közelébe olyankor. Az a biztos. De az óvszer még mindig a legjobb véleményem szerint. ( de ha nincs )
2009. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
utolsó: valószínű te már nem tizenéves vagy, szabályosak a ciklusaid és össze vagytok szokva a pároddal. fiatal korban mikor a hormonok össze vissza dúlnak, ilyesmire nem szabad gondolni
2009. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
Mi is igy vedekezunk a baratommal. alergias vagyok a latexre szoval gumit nem hasznalunk es fogamzasgatlok ugyancsak azert amiert te nem szedsz.szoval mi is emelett a vedekezsi modszer mellett dontottunk, hat igen sajnos az elovaladektol is lehetsz terhs de az mindosze par szazalek, de az is azert szazalek, de meg mindig jobb mintha semmi vedekezest nem hasznalnatok
2009. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
bocs, természetesen az első 18.24esnek írtam :)
2009. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

Szia,

a megszakított közösülés leginkább arra jó, hogy parázz. Védekezzetek gumival, az nem hormonális, de a terhességet meggátolja. Tablettát tényleg csak akkor, ha már elég idős vagy. Én 20 éves kor előtt semmiképpen sem javasolnám.

2009. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
a nemi betegseget azt arra ertettem hogy ha valaki azzal jonne h a nemi betegsegek igy mennyire elkaphatoak,csak a felesleges kommentek megelozesekeppen irtam. egyebkent az orvosom pedig nagyonis okos volt, mivel sok nogyogyaszrol tudok akik felirjak a fogamzasgatlot 14eves leanykaknak is h szedjek csak nyugodtan...na es az aztan nagyon egeszseges.nyarom leszek 17 es akkorra fogja felirni a doktor, mivel mondta h o 17 ev alatt nemigen ajanlja senkinek, csak akkor ha nagyon nagyon akarja...
2009. márc. 25. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!