Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert szed mindenki fogamzasga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szed mindenki fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

22 eves lany vagyok, es most felirt a doki fogamzasgatlot.

Nem beszelt nekem semmirol, csak amikor odamentem es mondtam, hogy nem szeretnek az elkovetkezendo 3 evben gyermeket akkor felirt egy GYOGYSZERT!

Aztan nemregen el kellett mennem mehnyakrak szuresre es a varakozo helyisegben egy 30 koruli holggyel beszelgettem amikor az angolokhoz szokatlanul nagy hevvel elkezdte panaszolni, hogy 3 eve abbahagyta a fogamzagatlot es az egesz bore tonkrement+nem lehet gyereke, mert meddo lett.

Majdnem sokkot kaptam!!!!

Ezek utan amikor hazajottem, felmentem a netre es iszonyat mennyi panaszt olvastam, hogy 5-10 ev utan teljesen tonkrement a nok szervezete tole!

Ez most komoly?

En nem szeretnem igy "vegezni"!!!!

Milyen mas jarhato utja van a teherbeeses megelozesenek?

Tapasztalatokat varnek ill. tanacsokat, hogy esetleg hol nezhetek ennek utana!?

Es az orvos ezt miert "felejti el" elmondani mielott tobb evre belekezdesz egy kemiai szer szedesebe?

Es azt olvasom ezen az oldalon, hogy van aki mar 16evesen elkezdi szedni!!!!????


2009. febr. 2. 17:04
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Kivétel erősíti a szabályt.

nyugi, nem kell úgy felkapni a vizet:)

2009. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
50%

19:30

Nyilván nem rád gondoltunk, nem kell csak azért megszólalni, hogy kötekedj. Nem kell magadat mentegetni, ha szeretnéd, tedd.

2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
60%
Ezt az egészet nem azokra értettem, akik alapos indokkal kezdték el szedni, mint pl. Te.
2009. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
65%

19:30.

tényleg nem kellett volna fölöslegesen háborognod. amit írtam, abban nem az olyanokra reflektáltam, mint te, akik indokoltan szedik.

legközelebb nyisd ki jobban a szemed, ha olvasol.

(19:10

2009. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
78%
a megoldás az önmegtartóztatás! Így is lehet sok mindent csinálni csak "azt" nem, ez a legegészségesebb.
2009. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Én görcseimtől jajongó vagyok. Tudom, hogy régen nem volt ilyen. És sok mindent kibírok amit kell, de amit nem muszáj azt nem fogom. Ez az egész tönkreteszi az életem. Nem vagyok egy nyafogós fajta, semmi nem tud kiütni, csak ez. Ha már alternatív módokról van szó, könyvmoly vagyok, mindent kipróbáltam, a kertünk tele van gyógynövényekkel és sorolhatnám... És még felkészülni sem tudok, mert nem tudom mikorra kell! Ezefelül jellegzetes szőrcsík van a hasamon (és nem csak ott), ami ha jól tudom, valami rendellenesség tünete. Még azt is hozzátenném, hogy komoly kapcsolatban élek, és szeretném egyszer a pillanatot élvezni, nem azt, hogy úristen ha megyek hozzád gumit kell venni. Ez sem elég indok? :S Ezért fogok orvoshoz menni. Ezt is kopróbálom, mint annyi mást. Majd ő megmondja, mit kell tenni. Ha azt mondja "gyógyszer", akkor örömmel fogom szedni. Csak azt nem értem, hogy miért kell ezért lehurrogni? Nem teszek másoknak semmi rosszat. Tisztában vagyok a kockázatokkal, de még emellett is megéri nekem, ha jobb lesz tőle az életem. Miért nem lehet elfogani, hogy én így gondolom? Én sem esek azoknak akiknek más a véleménye. Tisztelem és csodálom őket, de nekem nincs már energiám az 1000. dolgot kipróbálni, hogy hátha... Nekem érettségizni kell, ott nem próbálgathatok. Nem bűn amit teszek, nem kell lenézni emiatt. :S Én csak válaszoltam arra a kérdésre, hogy miért szed mindenki fog. gátlót...
2009. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Oke, nem kell itt senkinek sem emelt hangvetelben nyilatkoznia.

Senki nem akar meggyogyozni senkit sem, en tapasztalatokra ill. valaszokra voltam kivancsi, es mivel ez az oldal erre a cela keszult ezert szerettem volna INNEN IS (meg meg sok mas forrasbol is) tajekozodni.

Senki nem mondja a "tablettat szedok"nek, hogy hagyjak abba, vagy butak, hanem inkabb, azok akik nem gyogyszert szednek adjanak nekem tanacsot, hogy hogyan vedekezhetnek mas uton!?

Ez volt a kerdes.Nem kell veszekedni, meg megsertodni.


Az egyik valaszolonak: neharagudj, de en nem ugy mentem oda, hogy akkor most irjon fel nekem tablettat!

En csak annyit mondtam, hogy nem szeretnek gyereket 3 evig.O nem szolt egy szot sem, felirt egy GYOGYSZERT, aztan csokolom, majd 3 honap mulva menjek vissza egy vernyomas meresre.El is olvastam amikor hazajottem, es igen az aprobetus meg 1%os panaszokhoz csapva ott van, hogy meddo lehetek, es a tobbi, stb.Aztan amikor mentem vissza kb. ket hettel kesobb, akkor talalkoztam ezzel a novel.Es akkor kezdtem utanajarni ennek.Es akkor jottem ra, hogy lehet ugyan hogy a varosi szmog, meg a tejben a tartositoszer is karos, de azokat nem tudom kikerulni, viszont ha valamit nem muszaj, akkor ne egyek mar csak azert mert az orvos nem kepes ram 10 percet szanni.Es akar meglepodtok akar nem, ezeket a dolgokat nem mindenki tudja- pl. en eddig abban a hitben voltam, hogy akar el is kottethetem magam, de kiderult, hogy ezt csak 3 gyerek utan tehetem meg!Es nem vagyok benne 100%ig biztos, hogy azert mert masoknak "tunetmentes" (ami nem egyenlo az egeszsegessel!) a tabletta szedese, az egyenlo azzal, hogy nekem is jo.

Mindenki kifejtheti itt a velemenyet, de nem ertem miert kell felhaborodni, meg besertodni.A 18 eves lanyt is szerintem inkabb a kommunikacios stilusa miatt utaltak ki, nem a hianyzasai miatt (uzenem neki, koszi de nem kell tobb valasz toled!).


Meg ha esetleg valakinek szemlyes tapasztalata van errol a nemtudom milyen geprol, ami kimutatja, hogy van e peteeres azt szivesen vennem!Vagy hol lehet kapni vagy mi a neve!?

Elore is koszi a valaszokat, es legyszi ne itt veszekedjetek, inkabb ertsetek meg a kerdest es hasznos valaszokat irjatok.Masok is olvassak ezt az oldalt, lehet hogy nekik is segitenetek vele!!!!!!!!!

Koszi

2009. febr. 2. 23:12
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Értem én is. :) Nem sétődött meg senki, csak egykét válasz nem túl kedves. Remélem találsz olyan ami kedvedrevaló :)
2009. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
18. És még azt is, hogy bocsánat ha kommunikációs stílusom nem tetszett, nem volt szándékos, és élőben nincs vele semmi baj, főleg, hogy akik utálnak, még két szót nem beszéltek velem. Akik megtették, azok valahogy kevelnek... Szóval bocsánat ha rosszul értetted a stílusomat.
2009. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a baj ezzel az egésszel, hogy nem lehet rábizonyítani senkire, hogy a tabletta miatt lett meddő. Hiszen annak sok egyéb oka is lehet, régen is voltak meddő nők, amíg nem volt tabletta. Én is gondosan mérlegeltem, mielőtt elkezdtem szedni: utánanéztem, nemcsak nőgyógyászoktól, de más orvosoktól is érdeklődtem, hogy káros-e (rokonságban is), elolvastam minden fórumot ezzel kapcsolatban, és megkérdeztem az ismerőseimet is. Az én ismerőseim között nem volt olyan, aki tabletta után nem esett volna teherbe. Így, a mérlegelés után úgy döntöttem, megéri, mert megbízhatóbb, mint a gumi. Én ezért szedem.
2009. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!