Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert szed mindenki fogamzasga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szed mindenki fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

22 eves lany vagyok, es most felirt a doki fogamzasgatlot.

Nem beszelt nekem semmirol, csak amikor odamentem es mondtam, hogy nem szeretnek az elkovetkezendo 3 evben gyermeket akkor felirt egy GYOGYSZERT!

Aztan nemregen el kellett mennem mehnyakrak szuresre es a varakozo helyisegben egy 30 koruli holggyel beszelgettem amikor az angolokhoz szokatlanul nagy hevvel elkezdte panaszolni, hogy 3 eve abbahagyta a fogamzagatlot es az egesz bore tonkrement+nem lehet gyereke, mert meddo lett.

Majdnem sokkot kaptam!!!!

Ezek utan amikor hazajottem, felmentem a netre es iszonyat mennyi panaszt olvastam, hogy 5-10 ev utan teljesen tonkrement a nok szervezete tole!

Ez most komoly?

En nem szeretnem igy "vegezni"!!!!

Milyen mas jarhato utja van a teherbeeses megelozesenek?

Tapasztalatokat varnek ill. tanacsokat, hogy esetleg hol nezhetek ennek utana!?

Es az orvos ezt miert "felejti el" elmondani mielott tobb evre belekezdesz egy kemiai szer szedesebe?

Es azt olvasom ezen az oldalon, hogy van aki mar 16evesen elkezdi szedni!!!!????


2009. febr. 2. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
61%

Az orvosok egy részét felkeresik a gyógyszergyártó cégek és szép summát ajánlanak minden felírt recept után, ami persze az ő termékük.

És az orvosnak is könnyebb, hogy nem kell veled leülni, beszélgetni, megvizsgálni. Gusztustalan...

Nagyon sokan nem veszik figyelembe, hogy a tablettának milyen káros hatásai lehetnek. Ráadásul a gumi a biztonságosabb, véd a nemibetegségektől, plusz ott van a hüvelykúp is.

Nem lehet az embereket meggyőzni, ha valamit a fejükbe vesznek. Ne használd, eggyel több értelmes ember.

2009. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó hozzászólóval mélységesen egyetértek.
2009. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Csak úgy gondolod, hogy mindeki egyformán? Nem hallottad még, hogy ez mindkinél más? Azért írtam így le, mert így van. Ritka eset, tudom. De nem tehetek róla... Már mindent megpróbáltam. Mellesleg a kisbabámnak majd biztos nagyon jó, amikor nem lesz az anyjának munkája, mert minden hónapban padlóra kerül. Nem lesznek barátai, mert öt éven keresztül mindenp nap azt hallotta, hogy pfúj ott jön a -név-, ne nézz oda... És nem 1 hanem 32 ember, mert én lógok... Gondolom te népszerű lehetsz, nem tudod, hogy milyen élet ez. A kisbabának nagyon jó ha lelkibeteg anyukája van. :( És különben meg miért kell így lenézni ha ez a véleményem? És elfogadom, hogy neked mi...
2009. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, és elfogadom amit írsz, de gondolod, hogy amiatt a pár nap miatt amikor hiányzol, amiatt közösítenek ki? Milyen osztálytársak ezek?

De úgy gondolom, ez már egy más téma.

2009. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Én például két éve szedem, és azért, mert így nem dől belőlem a vér egy hétig, normálisan tudok bármit csinálni ha megvan (ahelyett hogy otthon feküdnék görcsölve, erőtlenül), 28 napra jön meg, nem 20 és 50 között valamikor, és nincs tele az arcom, hátam, mellkasom vastagon pattanásokkal. Ez utóbbira antibiotikumot nem szedhetek, mert fulladok tőle, maradt ez. (Nem mellesleg nem bírom a gumit és a spermicideket.)


Mit lehet gyógyszer helyett gyerek ellen? Ezer dolgot.

-nem szexelsz

-spermicidet (kúpot, krémet, zselét, egyebet) használsz

-óvszert használsz

-Billings-módszer

-naptármódszer

-hőmérőzés

-van nyál sótartalma alapján peteérést ellenőrző kütyü is

-petevezeték elköttetése

-petevezeték átvágatása

-kipakoltatás

-női óvszer

-méhszájsapka


A fogamzásgátló tabletta a legbiztonságosabb (pearl-index alapján).

2009. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Mert megbízhatóbb, mint a többi fogamzásgátló módszer (lásd: pearl-index) és mert megszünteti a görcseim és mert lerövidíti a mensim és mert beáll végre 12 év után a mensim, és mert nem leszek olyan ragyás és mert nem kell annyira rettegnem szex közben, hogy atyám, mi van, ha pont most szakad ki a gumi...
2009. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Uristeeen!

Ezt most ugye nem gondoljatok komolyan?

Remelem a valaszok nagyreszet 17 eves kiscsajok irtak, mert ha felnott nok vagytok akkor az eleg gaz!

1. Kit fikazok en itt?Nem latok semmilyen fikazast a kerdesemben, max. az orvost!

2. Kedves 18 eves, nagyon sajnalom a szelsoseges problemadat, de meg mielott mindenkinek teged kene sajnalnia,kepzeld nekem is rettento amikor meg keszul jonni, es neha meg dolgozni sem tudok menni- ami, azert kicsit gazabb, mintha egy napra hianyoznek az iskolabol.De azert egyutterzek veled.De javaslom ilyen mentalitassal ne is legyen gyereked, mert csak ot sajnalnam, hogy ilyen "anyja" van.

3.Nem kerdeztem e?

Neharagudj, de ha nekem az anyam nem volt vagy esetleg nem mondta el, hogy hogyan mennek ezek a dolgok akkor kinek a dolga lenne ezeket elmondani?Nem az orvos a felelos azert, hogy a fizeteseert engem 100%osan felvilagositson a lehetosegeimrol es akkor majd en eldonthetem, hogy melyiket tartom a legjobbank?Miert "csak ugy felirja" minden vizsgalat nelkul es hogy majd 5 ev mulva tartsal szunetet egy felevre!

Ez nevetseges!Ezert fizeted a TBdet, hogy aztan meg amikor egyszer majd tenyleg szeretnel gyereket akkor nemcsak te de lehet hogy a gyereked is egeszsegtelen lesz emiatt, ha egyaltalan majd lehet!?Mert en nem!

Az utolso valaszolonak, meg neharagudj, de csak a kerdesem kiirasa utan lattam, hogy volt itt valami vita elozoleg!


Nem MEGGYOZNI akarok en itt senkit, rohadtul nem erdekel, hogy ki mit tom magaba!

JAVASLOM AZ ERTO SZOVEGOLVASAST MINDEN "KEDVES" VALASZOLONAK! Foleg a lefikazosoknak!

Szoval kimeljetek meg a csajos pattogastol es ERTELMES VALASZOKAT irjatok vagy inkabb maradjatok csondben, kosssszzzziiiikeeee :)

2009. febr. 2. 17:38
 18/58 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőm sugárban hány, nekem meg folyamatos fájdalmaim vannak (hidd el nekem is annyira fáj, mint neked, egyszerűen csak vissza tudom fogni az érzelemkitöréseket, családi okok miatt sose mutathattam a fájdalmamat). Mikor rosszul van a barátnőm, végig mellette vagyunk mi lányok, mivel elmondta, hogy mi a baj. Mikor én érzem magam rosszul, engem vesznek körül gondoskodással. Nem azért utálnak, mert hiányzol, ezt te sem gondolhatod komolyan. Régebben engem is utáltak más okokból, de kijavítottam a bennem lévő hibát, azóta egyre többen szeretnek.
2009. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem normálisak, de 1. ha öt évig egy légkörben vagy velük nyolc órán keresztül, akkor akaratlanul is ragad rád. 2. a logika egy idő után azt duruzsolja hogy ha már 32-en mondják, abban lehet valami... És ebbe bele lehet őrülni. Mellesleg hormonproblémáim is vannak valószínüleG.
2009. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bunkon lekezelő vagy idegenekkel!!!!
2009. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!