Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szedi mindenki tonna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szedi mindenki tonna számra a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

...aztán meg olvasom az elkenődött hsz-at, hogy elhízott, nem tud teherbe esni, nem kívánja a szexet satöbbi satöbbi satöbbi satöbbi

megéri?!


2009. jún. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tonnaszámra szedem, csak naponta egyet.

Szedem 25 éve. Nem híztam meg, közben minden gond nélkül szültem 3 tervezett gyereket, mindíg is kívántam a szexet, most is, stb.stb.

A védekezés legegyszerűbb és legbiztonságosabb módja, ha az ember veszi magának a fáradságot, hogy a neki legmegfelelőbb gyógyszert szedje, ha elmegy évente egy hormonszint mérésre, és tablettát vált, ha valami nem stimmel.

Miért ne szedném?

2009. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyzserűbb mint a gumi. biztosnságosabb.
2009. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb mint a gumi. Én szedtem 7 évig, tiniként kezdtem (17) évesen, most 24 múltam, 3 hónap után teherbe estem és most örülök neki. Baba után is fogom szedni.
2009. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedem, mert nem akarok gyereket és másképp védekezve sokkal nagyobb eséllyel csúszik be a baba. Sok a mellékhatás, de inkább az, mint az abortusz és esetleg vele járó meddőség, a rettegés, hogy vajon teherbe estem-e...
2009. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szednék. Főleg addig nem, amíg fejlődésben vagyok, mint ahogy azt az előttem szóló hölgy csinálta 17 évesen. Nagyon be tudja kavarni a hormonokat, meg aztán ki tudja, milyen hatása lesz később a gyerekre annak, hogy az anyuka tinikorában tablettákat zabált. Inkább nem kockáztatok.
2009. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején tabletta mellett estem teherbe. Ennek ellenére azt mondom, hogy ez a legbiztonságosabb védekezés. Terhesség után próbálkoztam a spirállal, de attól csak egy jó kis gyulladást szedtem össze. Most 5 éve ismét gyógyszert szedek, nem híztam egy grammot sem tőle, ugyanúgy kívánom a szexet.Nyilván, ha ilyen mellékhatásokat tapasztalnék felkeresném az orvosom és más gyógyszerre váltanánk. Tinédzser korban még működhet pl. az óvszerrel való védekezés, de nem hiszem, hogy egy házasságban ez lenne a legjobb. Mért kérdező, Te hogy védekezel?
2009. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
szedjék csak..majd rájönnek, mikor abbahagyják és babát akarnak, hogy mennyit ártott..
2009. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyen tonna számra abortusz aki felelőtlenül szexel? Nem értem mi a bajotok ezzel. Ha valakinek nem válik be az csak abba hagyja nem igaz? Akinek meg bevált annak szerencséje van. Ennyi.

Amúgy meg ha valaki tart szünetet és nem szedi rendszeresen 5-6 évekig akkor elég valószínűtlen, hogy annyit ártana neki a gyógyszer hogy ne lehessen babája.

Én tabi párti vagyok, majd ha elkezdem érezni a mellékhatásait (Eddig semmi se volt) akkor abbahagyom. Addig meg ez a legkényelmesebb megoldás. Manapság annyira alacsony hormontartalmú készítmények vannak, hogy többet árt egy 72 órási vagy egy abortusz a szervezetednek mint egy fogamzásgátló.

Na és akkor majd ezután hasonlítsuk össze hogy hány meddő nő lesz!....

2009. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!