Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váltsak fogamzásgátlót vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak fogamzásgátlót vagy ne? Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
Több online nőgyógyászt megkérdeztem, érdemes-e váltanom a jelentkező mellékhatások miatt. A 3. levél felénél járok, de még nem szűnt meg minden mellékhatás (mellfeszülés, pattanások /ezek biztosan a tabitól vannak/ hangulatingadozás, libidócsökkenés /ezek attól is lehetnek, hogy lelki válságban vagyok/). A hasi görcsök szerencsére már megszűntek a 3. levélnél. Az egyik nődoki azt mondja, váltanom kell, a másik azt, hogy várjam ki a a levél végét teljesen. Most fogalmam sincs, mit csináljak...Ti mennyi idő után/miért (milyen tünetek miatt) váltottatok? Tűrjek vagy váltsak?
2009. ápr. 3. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! ne haragudj, hogy nem válaszolok, de egy kérdésem lenne hozzád! szóval a görcsök elmúltak? előtte is görcsöltél? mert én előtte nem görcsöltem, de mikor először megjött úgy begörcsöltem mint még soha, annyira fájt, hogy sírva fakadtam már.

a véleményem pedig, hogy várd emg mindenképp a 3-kat. nem tudom érdemes lenne-e venni egy új adaggal, aki felírta doki, ő vele nem tudsz értekezni?

2009. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A saját dokimmal nem beszéltem még...Őszintén szólva nem nagyon bízom a szakértelmében, de sajnos nincs pénzem magándokira. Ezért érdeklődtem netes dokiknál. Volt aki azt mondta, lehet egyáltalán nem fogja bírni a szervezetem egyiket sem...Valaki azt mondta, várjam ki a 3 hónapot, vki meg azt, hogy ne szenvedjek vele, váltsak...

Most viszont 2 héten belül mennem kell a következőt íratni, szóval ezért kéne tájékozódnom, hogy mi az általános eljárás.

2009. ápr. 3. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
húh.. megint én vagyok. hát nem tudom, nem lehet kapni egy havi adagot? úgy rémlik mintha láttam volna valahol, amiben egy havi adag van, lehet érdemes lenne még egy olyat venni és azt még beszedni és ha akkro is fáj, akkor meg tényleg váltani.
2009. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
indynettet szedek. az 1.2. levél alatt folyamatosan görcsöltem. A görcseim nem pms tünetek voltak, mivel nem csak a mensi előtt jelentkeztek, hanem a levél alatt végig. A mensim előtte is óriási fájdalmakkal járt és az inkább a 3 napból az 1.-n volt jellemző. A tabi miatt a 2. napon is görcsöltem.
2009. ápr. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!