Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 Klayura ***** válasza:

hát.ha valaki mással akarja a szexet akk általában nem elégedett a párja teljesítményével vagy tényleg csak kiváncsi hogy mással mien.

én személyszerint az elöző páromat meg akartam volna csalni mert nem tudott kielégíteni...(4HÓNAPUTÁNSE)

de nem azért dobtam hanem mert megcsalt.

de a mostani párom mellett én nem is vagyok még kiváncsi se hogy mással mien lehet.mert a mostani párommal meg vagyok elégedve.:):P

ha valakinek van szíve megcsalni a párját abban nincs szeretet tisztelet.semmi.

ennyi

L/18

2010. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!