Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
qrvára szerethet, ha mással akar kettyinteni, én ezt nem hagynám, még hogy megerősíti a kapcsolatot, pfff...
2009. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kapcsolat.


-Rendben szívem,próbáld ki.A viszont látásra.

Én ezt tettem volna.

2009. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért nekem durva lenne. Te csak így belemész abba, hogy rajtad kívül más is lefektesse a barátnőd? Lehet, hogy kíváncsi, de ezt azért nem kéne, és szerintem nem erősítené meg a kapcsolatotokat. Akkor inkább már hármasban.
2009. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan mondod hogy szerinted erősebb lesz a kapcsolatotok ha lefekszik egy másik pasival?????????? Hol itt a szerelem, a tisztelet és a hűség?

Egy kapcsolatba nem fér bele az ilyen félreszexelés!!!!! Ez nem kapcsolat!!!!!!

2009. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni, hogy ki a hülyébb... Te vagy a barátnőd???!!!
2009. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

Apám!!!!

Ne zavarjon, hogy akkora szarvad van, hogy én látom!!!

Egy kapcsolatban csak a tiétek a "hitvesi ágy" oda harmadik fél nem kerülhet!!!!! SEM mert egyszerre hárman, sem egyedül egy másik férfivel/nővel.


Lehet rájön, a te szerszámod jobban működik, és ezért lesz erősebb, de vedd már észre, hogy ez MEGCSALÁS. Mással fog hancúrozni, más fog benne elmenni.....

És mégis hogy képzeltétek, miután megvolt hazamegy, fogat mos, és smaciztok mint ha mi sem történt volna vagy mi?


Minden véleményem megvan a csajról, és rólad is.

2009. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a kapcsolatotoknak ezzel vége. Szépen le fog cserélni téged. Ha SZERETNE, nem tenne ilyet veled!
2009. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy ha belemész. 29/L
2009. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Igazatok van teljes mértékben.
2009. ápr. 13. 14:58
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

Megerősíti a kapcsolatotokat? Ugyan már... Szerintem nem szeret téged igazán ez a csaj. Ha igazán szeretne nem akarna mással lefeküdni. És te megengedted neki? De miért? Egyáltalán minek kell ilyet csinálni? Szerintem jobb lenne, ha végig gondolnád az egészet. Ez nem arról szól, hogy a barátnőd szeretne valami kis dolgot és azért nyafog. Ez igen is nagy dolog.


Én tuti marha mérges lennék a barátomra, ha ilyennel jönne. Sőt szerintem leszedném a fejét, főleg akkor ha utólag derülne ki, aztán bizonygathatná, hogy így szeret úgy szeret. Ha mással akar lenni akkor szakítson, ne a tudtoddal csaljon meg. Mert ez megcsalás, sőt a legundorítóbb fajtája. Nem is tudom elképzelni, hogy kérhet ilyet tőled. Aki mással annyira próbálgatni akarja, milyen más emberekkel a szex annak inkább ne legyen fix kapcsolata.


Szerintem ez nem igazi szerelem, ha az lenne eszébe se jutott volna neki ilyen képtelenség. De most komolyan a szemedbe nézne azon után, hogy egy másik pasival hancúrozott, ráadásul bűntudat nélkül, mert te megengedted neki? Te pedig rá tudnál nézni azon után, hogy egy másik pasi érintette, csókolta, ölelte és a többi? Kicsit se undorodnál tőle?


Nem egy másik emberrel való szex fogja megerősíteni a kapcsolatotokat. Inkább az ha a barátnőd inkább veled fekszik le és nem egy másik pasival.


Én azt mondom jobban járnál, ha belevinnétek valami újat a szexuális életetekbe, más póz, romantikus hely, gyertyák, eper akármi.


Legyen eszed és állj a sarkadra!

2009. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!