Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de te hülye vagy bocs még 1X
2009. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy hülyeség, ha szeretne nem kúrna félre!

Elég nagy marha vagy ha ebbe belemész!

Ha én szeretek valakit eszembe sem jutna hogy megcsaljam!

Mert ez kérlek MEGCSALÁS!

2009. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
És most mit csináljak? Mondjam meg neki, h nem mehetsz el? akkor valoszinűleg már a tudtom nélkül fogja. vagy várjam meg a holnapot? akkor szerintem egyből kidobnám miután a csávóval volt, mert undorodnék hozzáérni.:(
2009. ápr. 13. 15:01
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most szakíts a barátnőddel. Ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.
2009. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű!

Dobd ki!

2009. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én se értem igazából. teljesen rendbe volt a szexuális kapcsolatunk, mint a lelki.
2009. ápr. 13. 15:05
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, én ezek után elgondolkoznék azon hogy mit keresek egy ilyen csaj mellett!!!! Simán kidobnám!

már bocsi de nem vagy normális!

2009. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki mit érzel pl azt, hogy undorodnál hozzáérni, ha ezt megtenné, esetleg hívd is el magadhoz és fektesd le te.


Aztán ha ebbe nem egyezik bele, akkor tudod mi az egyetlen megoldás: a szakítás. Ha azzal a sráccal megteszi, akkor nem garancia, hogy másokkal nem fogja megtenni.


Addig lépj amíg nem késő. Meg persze gondold végig, hogy megéri-e folytatni ezt a kapcsolatot. A döntés a tiéd. Ha szereted és nem akarod elveszíteni, akkor cselekedned kell. Szerintem mindenképpen beszélj vele. Legalább akkor te mindent megtettél, ami tőled telik.

2009. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt semmit mondani, csak annyit, hogy viszlát drágám, szórakozz jól, viheted a cuccaid is. Tudod, hol a kijárat...

Amúgy hány évesek vagytok?

Mivel minden probléma nélkül megcsal és te erre engedélyt adtál a jövőben is meg fogja tenni és még több pasival is. Az a ... nem szeret téged cseppet sem, de legalább őszinte volt és bevallotta, épp megcsalni készül, az az 1 tisztelendő...

2009. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele. Mondtam hogy ez után undorodni fogok tőle, meg stb. erre ő bevágta a durcát. Hogy higyjem el neki sem lesz könnyű, de megteszi, mert még teljesen tapasztalatlan, és még nem próbálta ki mással, és hogy ez valószínűleg jót tesz majd a kapcsolatunknak. de azt is mondta h én is lefekhetek valakivel.erre ideges lettem, és elmondtam neki hogy én nem kivánkozok más nők társaságába. erre azt mondta ezt akkor is meg kell tennie a kapcsolatunk miatt. és letette. Én ugy érzem, holnap miután a csávóval volt, utána ugye találkozunk, ki fogom dobni. Nem fogom tudni elviselni. Igy is 3napja nem eszek semmit az idegességtől.teljesen ki vagyok. azt hittem rendben van a kapcsolatunk, erre tessék.Vége.
2009. ápr. 13. 15:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!