Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
1ébként 18ak vagyunk.
2009. ápr. 13. 15:20
 22/71 A kérdező kommentje:
ha valaki volt már ilyen szituációban kérem irjon.
2009. ápr. 13. 15:21
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ezen megsértődött hogy azt mondtad neki hogy undorodni fogsz tőle, akkor már most veheted úgy hogy vége van! Mi ez a szöveg hogy a kapcsolatotok érdekében muszáj megtennie? Szerintem az a srác totál ráhajtott, és lehet hogy ő adta neki ezt az idióta 'ötletet'! Itt már nincs mese! Sajnálom!
2009. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után szerintem már nincs tovább.
2009. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit ragozni. Hogy ez "jót tesz a kapcsolatnak" én ezt ürügynek hívnám. Dobd ki és kész, ne szórakozzon már veled.
2009. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, amit tettél ezen ne bánkódj! Ha 18 évesen nem képes felfogni, hogy mit jelent szeretni valakit, akkor viszont látásra. Hidd el lesz olyan lány, aki megérdemel téged, feltétel nélkül szeret, hűséges lesz hozzád és kitart melletted, no meg nem ilyen gyengeelméjű. A barátnőd többet veszt ezzel a döntésével, mint te, de erre valószínűleg hamarosan rá is fog jönni.
2009. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
82%
A "komment"-edre: Kérted, hogy írjon, aki volt már ilyen szituációban? Hajaj! Nekem a feleségem tette meg, hogy gruppenszex partit szervezett, azért, mert a sokéves ismeretségünk miatt nem tudták volna eltitkolni a barátommal, ha lefekszik Vele. Meg is történt. (És folytatása is volt. Hármasban is, egymás előtt is, édes kettesben is.) Csodával határos módon ez nem árott a kapcsolatunknak. Mi akkor mindhárman 25 évesek voltunk. de ez még a múlt században történt. Ezt azért írtam le, mert ilyen is van, de semmiképpen ne vedd bíztatásnak.
2009. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon fiatalok vagytok

a kérdező,és a válaszolók is.nem létezik olyan kapcsolat ahol ne fordulna elő félrelépés.Attól még szerethetik egymást nagyon a felek.Nem kell olyan tragikusan venni a dolgokat.Hosszú évek múlva annál nagyobbat koppan,majd az aki azt hiszi,habostorta az élet.igen is meg lehet bocsájtani annak akit szeretünk,szerethetjük annyira hogy néha egy félrelépést elnézünk neki.Én szeretem annyira a kedvesem,hogy megbocsájtottam,és azóta még jobb a kapcsolatunk. (Nem állandó viszonyra gondolok,és nem ugy hogy mást szeret)

2009. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a rib@ncságra nincs semmi mentség...És az ilyenek miatt néznek ribinek minden nőt...Most jött rá a ki kell élnem magam hülyeség...Hagyd, had menjen...Keféljen, akivel akar, szedjen össze vmi jó kis nemi betegséget és élvezze csak...Te találni fogsz rendes lányt is (bár a mai világban nem könnyű, mert elég tisztességesen elqrvult a világ). Légy nyitott és meglásd, eljön a nagy Ő, aki komolyan is gondolja veled!
2009. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én megértem a bnődet. Mármint .. én 17 vok btom is annyi és nekem ő volt az első.Nagyon szeretem és szeremes vagyok belé, de kiváncsi lennék h milyen mással ... DE! az eszembe sem jutna hogy még együtt vagyunk ilyenekre kérjem hogy had legyen együtt egy másik sráccal . Leis köpném magam az biztos . nameg jólérzem magam vele akkor minek kéne más ? ...de sztem ő tényleg nem szeret téged már bocs.ez akkor "kéne" h probléma legyen ha kb 25 éves lenne te megakarnád kérni a kezét, de eddig csak te voltál neki és kiváncsi h milyen mással .ezt sztem meglehet érteni . de mivel ez nem áll fent ezért inkább szakitson minthogy hülyét csinál belőled . na mind1 ez csak egy vélemény .pá
2009. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!