Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
83%
uccso vok .. Ja azt elfelejtettem hogy a "barátnőd" egy kibaxott idióta :) bocsi ezért. (((am félreirtam én 17 btom 18 de ez mind1 ))) sok szerencsét .
2009. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
84%

XD... Hát ezen jót röhögtem...A kis önfeláldozó liba!:D

Csak a kapcsolatotok érdekében, és neki is nehéz lesz feldolgozni, hogy szánt szándékkal megb@szatja magát mással... Szegény, én úgy sajnálom, micsoda kínokat élhet át a másik csávóval!XD

A szakítás a legjobb hidd el, találsz magadnak nem lotyót is!:)

Mire közölte, hogy félre fog kefélni, már a "donor" is megvolt? Hmm...Te meg birka módjára megengeded, hogy ott és azzal "játszanak" vele, ahol az csak a te kiváltságod lenne??? Te nem vagy normális... Ma már divat a megcsalás, hűtlenség? Szánalmasak ezek a fiatalok...:S

Neked meg, ha legközelebb összejössz valakivel, légy férfi, legyen tököd! Ha megengeded, hogy megcsaljanak, a ribik kedvence leszel:)

23/F

2009. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg neki hogy lefekudjon nyugottan azzal a pasival.Utana ugyis talalkoztok es akkor szakits vele.Hord le minden ribancnak.MERT AZ!!!!!!Majd ird meg hogy mi lett....
2009. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de a barátnőd egy gyerekes viselkedésű, ócska ri**nc.Egyszerűen mondd meg neki hogy szevasz, ennyi volt, kefélj akivel akarsz!
2009. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten megértem a barátnődet, DE CSAK EGY SZINTIG! Ugyanis: én 20 éves vagyok, a jelenlegi barátommal veszítettem el a szüzességemet. Nagyon szeretem őt, tényleg nagyon szeretem, de ha arra gondolok, hogy mondjuk egész életemben csak ő lesz az egyetlen, akivel együtt voltam Úgy... hát, eszembe szokott jutni, hogy mással milyen lehet. DE! Azt viszont undorítónak tartom, hogy elvárja tőled, nézd el neki egy szó nélkül, hogy mással henteregjen:S Az meg, hogy a kapcsolatotokra hivatkozik, hogy annak érdekében... az már egyenesen szánalmas! Ha annyira le akar feküdni mással, akkor inkább hagyjon téged és ne fájdítsa a szívedet ilyen dolgokkal :S

Nekem sem egyszerű néha, mert szexuális étvágy meg vágyak terén nem mindig egyezünk a párommal, de igenis szeretem őt, és sosem lennék képes arra, hogy megcsaljam őt! Arra meg végképp nem, hogy arra kérjem, vágjon jó képet a dologhoz :S:S:S Ez önzőség a javából :S

2009. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy neki sem lesz könnyű? Hát akkor nem kell lefeküdni mással. Pisztolyt tart valaki a fejéhez, vagy mi a franc? Mi az, hogy meg KELL tegye? Ne haragudj, de ezzel a ribivel azonnal szakíts.


Meg se keresd, ne is beszélj többet vele. Én annyira sem méltatnám, hogy négyszemközt szakítsak vele. Írd meg neki sms-ben, hogy kész, vége, jó kefélést. Nem érdemel meg téged. Felejtsd el sürgősen. Írj majd, kitartást neked!

2009. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak haver, őszintén. Nagyjából én is átéltem ilyesmit a volt barátnőmmel, de én úgy kidobtam, hogy a lába sem érte a földet. És képzeld, 3 hónapra rá jött az igazi. Kellett 1 hónap, hogy lenyugodjak, de utána csak azért is nyitott voltam, nem kerestem, jött magától. És ezerszer jobban illik hozzám, mint az előző párom. Kitartás, fel a fejjel!
2009. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
Már az is megcsalás - szerintem - , hogy ilyen megfordult a fejében. Ha én szeretek valakit, akkor csak Ő, és senki más. Nem a kapcsolatotok érdekében tenné, hanem azért, mert vonzódik ahhoz a másikhoz. Elhiheted nekem, én is nő vagyok, ráadásul lényegesen idősebb is, mint a barátnőd. Jobban tennéd, ha szépen odébb állnál, és keresnél egy olyan lányt, akinek csak Te létezel.
2009. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem jól gondolkodott! Szakítanotok kellett volna, hogy éljetek egy kicsit, aztán ha tényleg igazi a szerelmetek,újból elkezdhettetek volna járni egymással immár tapasztalatokkal a hátatok mögött! A lányt butasága miatt most r...nc-nak tartja mindenki. Sajnálom, hogy így jártál! Fel a fejjel, lesz még neked rendes barátnőd!!!!
2009. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

Én 26éves vagyok és a férjem a második férfi az életemben. Az első pasimmal kb 5ször feküdtem le, tehát nemkem sem volt szinte semmi tapasztalatom. Mégis hozzá kötöttem az életem és egy percig sem gondolkoztam soha azon, hogy milyen lehet mással a szex. SZeretem őt, jó vele minden téren, nem értem miért kéne megcsalnom.

Meglátásom szerint a barátnő nem csak egy r.banc, de még alattomos is. Mártírt csinál magából, hogy neki sem lesz könnyű de a kapcsolatotokért meg KELL tennie, amikor senkin em kérte rá, csak neki más f.szra van szüksége. Ha olyan korrekt lenne, mint amennyire nem, akkor azt mondaná, hogy szakítsatok, éljétek ki magatokat, aztán még talán lesz esély újrakezdeni, ha igazán szeretitek egymást. Ő meg női fondorlatokkal elhiteti veled, hogy a kpcsolatotoknak erre szüksége van, mikor csak NEKI van rá szüksége. Én azt gondolom, ha igazán szeretne meg sem fordulna ez a fejében!!!

És ezután te sem lehetsz nyugodt, mert szerintem ő nagyon is ezt akarja, és meg is fogja csinálni, akár a hátad mögött is. Én nem bíznék benne. Mindenesetre tök szemét a csaj!

2009. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!