Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
34%
lány vagyok, boldog párkapcsolatban. és énis ki akarom próbálni mással és énis elmondtam a pasimnak, aki nem örült ugyan, de azt mondta belefér, ha szabályok szerint játszunk és nki sem tilos. felfedező, kíváncsi típus vagyok. nekem a szex játék, amit tanulni kell, azt meg tapasztalattal lehet. egy párkapcsolatot nem a jó szex tesz bensőségessé, hanem a többi. én a szexet úgy kezelem mint eszközt arra, hogy közelebb kerülej, megismerjek, élvezzem. szükséglet és játék. a párommal élek kettesben, pedig 19 vagyok ő meg 22. gondoskodom róla ahogy tudok, ott vagyok ha segítség kell, ha támasz kell, szeretem, támogatom a tanulásban. és ő viszont. ez párkapcsolat. ha nem szexelnénk akkoris párkapcsolat lenne. de ha csak szexelnénk, akkor nem. én így fogom fel a szexet. lehet hogy lefekszek mással, de hozzá jövök haza. és róla is tudom ugyanezt. szerintem a szexet túlragozzák, misztikumot csinálnak belőle. nem a szex a párod kizárólagos joga, hanem az érzekel amit beletesz. azonkívül pont olyan, mint egy szelet csoki. megkívánom, megeszem, ezzel kielégítettem egy vágyam meg tapasztalatot szereztem. én így fogom fel a szexet. választhatok:vagy abba megy tönkre a kapcsolatom, hogy kielégítetlen vágyak sora megkeserít minket(szerintem a legtöbb pár itt fuccsol be és még csak nem is tud róla) vagy teszem amit akarok úgy, hogy tudom olyan kapocs van köztünk, amibe senki se szólhat bele, senki harmadik személy. de ahogy a szavaidból kiveszem te nem viselnéd el. azt hiszem a másik álláspont a normális, de engem nem érdekel, legalább hallottál egy ellenvéleményt is.
2009. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
46%

Én is a párommal voltam együtt először, és engem megrémiszt, a "mindörökké együtt boldogan". Megköveztek majd, de három év után én is kipróbálnám. Egyszer, és nem többször.

Lehethogy tényleg jót tenne a kapcsolotoknak, ami nagyon erős lehet, mert egy szar kapcsolatban ilyet az ember nem vitat meg előtte a párjával, hanem szimplán megteszi titokban.

2009. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
83%
Ez annyira gáz! Hogy csinálhat ilyet egy nő?! Ha nem szeret, mondja meg a szemedbe és küldjön el, de ne így! Vagy már ennyire megszokott? Wááá, nem is tudok mit mondani erre, annyira idegesítenek az ilyen dolgok! Ha szeretek valakit, nem vágyom máshoz, nem?
2009. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tette a nagy liberalizmus. Mindenki mindenkivel és ráadásul ahogy olvasom az utolsó előtti hozzászólókat, még el is választják a szexet az embertől. Itt már az emberi érzésekkel, az erkölccsel való játszadozásról van szó. Undorító!
2009. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Hát emberek, itt vagyok. Kezdeném. Nem volt szükség megnéznem a videót, a barátnőm elmesélte az egészet. Nem kívánom ezt az érzést senkinek. Amikor nem értesz semmit, azt sem tudod felfogni mi történt. És nem tudod Ő-t elengedni.Mivel szakítottam vele. De nem tudtam sokáig igy lenni, mert még az előtt szakítottam, hogy elment volna. De kétségbe voltam esve, hogy bármi történhet vele. És hogy megtette-e? A fantáziátokra bízom. A nőknek és férfiaknak is van több üzenetem. 1. Soha ne feküdj le olyannal akibe nem vagy szerelmes, és ráadásul van párod. 2. Ne hallgass a kiváncsiságodra - lásd Ádám és Éva. 3. és ami a legfontosabb : Megbocsátani tudni kell. Egy életre szóló kapcsolat múlhat ezen. Ezt a fájdalmat nem múlasztja el semmi, majd talán az idő...
2009. ápr. 16. 00:45
 56/71 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy végül így alakult, de ez lesz a legjobb.


Nem ismerem őt, nem vagyok tisztában az érzéseivel, de szerintem a barátnőd érezhet valamit a srác iránt, ha annak ellenére megtette, hogy te világosan kijelentetted: nem akarod. Véleményem szerint itt nem csak kíváncsiságról és a kapcsolatotok "érdekéről" volt szó. Mindenesetre gusztustalannak tartom a barátnődet, hogy képes volt ilyen álszent dumával beetetni téged, hogy még megértő is legyél, és nézd el neki, hogy mással hempereg.


Megbocsátani tudni kell, igaz, de nem minden esetben szabad megtenni, hisz ha cserébe belőled hülyét csinálnak....

2009. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
remélem otthagytad ezt a h.lye libát a francba. Nem lehetsz annyira bolond, hogy nem raktad ki a szűrét.
2009. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy én bőrgyógyászati tanácsot szerettem volna kérni - máshol nem, de izzad a homlokom -, és a kereő véletlenül "kitette" ezt a kérdést. Gyógyszert, vegyszert változatlanul nem tudok rá, de jókat derültem. Kinevettelek mindnyájatokat. Ez nem lehet kérdést, ez sak Földön kívüliek agyában fordulhat elő.
2009. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
Az a baj, lányok, fiúk, hogy a csapból is ilyesmi folyik, é még annak a fantáziáját is felkelti, akiek önmagában ilyesmi még a látens élmény és ingertárában sem szerepel. Önuralom kell mindennek a leküzdéséhez, meg egy életkor. A Te barátnőd akkor követett el hibát, amikor ezt szóbahozta. Maradt volna meg az Ő titka, s iővel aká le is csillapodott volna. Ez a "valami" csak pontosan 50 százalékban minősíti a jellemét, lehet, hogy olyan lesz a jövőben, lehet, hogy nem. Mindenesetre egy húr - amint azt Dolly olyan szépen megénekelte egy dalában - elszakadt. Bizony.
2009. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Magyarazd mar el kerlek mert em ertettem rendesen hogy akkor most szakitottal vele? Magyarazd el kerlek az egeszet.
2009. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!