Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányom ki szeretné próbálni...

A lányom ki szeretné próbálni a tangát? Mit gondoltok vehetek neki?

Figyelt kérdés
12 éves.Mit gondoltok milyent vegyek neki először?(ha lehet képet linkeljetek).
2010. jan. 23. 17:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
beszéld le róla.
2010. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Persze vegyél :) ( Ha nem veszel neki, lehet a zsebpénzével venne :D )

Menjetek el együtt, és nézzetek ki valami szépet.

2010. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Én csak "tornanapokon" hordtam ennyi idősen tangát, mert gyűlöltem, hogy kint volt belőle a normál bugyim. Aztán megszoktam, megszerettem. Nem lett semmi hátrányom,egészségügyi problémám emiatt. Szerintem engedd!:)
2010. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De mit gondoltam ami a fenék résznél csak egy csík vagy ami kicsit vastagabb olyant vegyünk?
2010. jan. 23. 17:26
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Vehetsz neki egyet, de értelmét nem sokat látom. Inkább beszéld rá valami szép franciabugyira, az még csinosabb és kényelmesebb is. Ráadásul tangát elég csak akkor hordania majd, ha mondjuk nagyon feszülős nacit vesz fel, vagy olyan ruhát, ahol kilátszódhat a bugyivonal, az ilyen cuccokkal meg még ráér:)
2010. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
szerintem olyat, ami kicsit vatagabb mindenütt, semmiképp ne olyat, ami épp hogy egy madzag
2010. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vegyél neki. Jobb ha együtt kinéztek valami igényeset, mintha a tiltásod miatt saját maga venne egyet, ami esetleg olyan, hogy csak egy madzagból áll. Én is ennyi idősen kezdtem tangát hordani, normális, egészséges ember lett belőlem.
2010. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi.:) Különben ő is a torna óra miatt akarja..
2010. jan. 23. 17:33
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
semmikepp se egy "madzagot" vegyel :) inkabb olyat ami fent vastagabb. es figyemeztesd hogy az elejen iszonyuan vagni fogja a feneket :p
2010. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Orvos mondta nekem hogy egeszsegtelen, azota radioban is tobbszor hallottam. Nekem volt par, de eldobtam oket. Mert hogy az a vekony szalag, meg ugye az a 2 nyilas egymastol nem is olyan messze. Ha annyira kell neki, vedd meg, de azert en a sajat lanyomat lebeszelnem rola. Kenyelmetlen is.
2010. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!