Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem szeretne már? Szakítsak?

Figyelt kérdés

9 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal és semmit sem kaptam tőle szülinapomra. Nem vagyok telhetetlen és nem is akartam semmi drága dolgot tőle, de olyan ciki, mit mondjak ha a barátnőim megkérdezik, hogy mit kaptam?

Meg azért rosszul is esik egy kicsit...

És szülinapom óta már többször is találkoztunk szóval az sem lehetséges, hogy csak elfelejtette ideadni. És a szülinapomat se felejtette el mert annyit mondott hogy boldog szülinapot, de ennyivel letudta.

Ti szakítanátok ezért vagy mit mondjak neki, hogy tudja hogy rosszul esik?

19/L


2011. aug. 30. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy miért nem kaptál semmit a szülinapodra?
2011. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még egy szál virágot sem volt képes adni?

Küld el a francba:)

2011. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca.. ***** válasza:
add nekem. tudod milyen nehéz leszoktatni az ajándékozásról a pasikat?:D pedig halál felesleges, unalmas, és képmutató szokás.
2011. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélés nélkül képes lennél kidobni akkor nagyon szeretheted.
2011. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nehogy szakíts vele. Már ha egyedül csak ez a probléma. Próbálj vele beszélni. Szerintem őszintén mond el,hogy egy tábla csokinak is örültél volna és ,hogy rosszul esett neked. Az meg hogy a barátnőid mit szólnak hozzá...ne érdekeljen.
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne emiatt szakítani. Csak említsd meg neki valahogy, amikor vele vagy. Elmondod, hogy már azóta ezen rágódsz, mert rosszul esett, és ne értsen félre, nem nagy ajándékra vágytál, de jól esett volna, ha a felköszöntés mellé pl. legalább 1 szál virágot adott volna.

Valószínűleg engem is megbántott volna ezzel a barátom, ha ezt csinálja, pedig én sem várom el a túl nagy ajándékokat, mert nem mindenki állhat úgy anyagilag, hogy megengedje magának a költekezést, meg nem is nagyon szeretek így ajándékokat elfogadni, de azért 1 szál virág nem nagy beruházás :)

2011. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy szál virág nem nagy beruházás, főleg hogy én elég nagy ajándékot vettem neki szülinapjára... Ha dobni akarnám már dobtam volna, de amúgy is olyan fura mostanában, mintha egyre kevesebbet törődne velem, csak hát ezt olyan ciki megkérdezni tőle, hogy amúgy miért nem kaptam egy szál virágot sem..
2011. aug. 30. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélnetek. Elmondásod alapján két dologra tudok gondolni ajándék ügyben:

1. Sokáig törte a fejét, hogy mit vegyen, de nem talált megfelelőt, amit érdemesnek talált, a virág túl sanszosnak tűnt számára, ezért úgy tesz, mint aki tudomást sem vesz róla.

2. Egyszerre több vasat is tart a tűzben, mert lehet, hogy nem érezte elég biztosnak a kapcsolatot és az érzelmeit, ezért undorító, aljas és gusztustalan módon inkább a hátad mögött "bebiztosította" magát mindenesetre.

Ülj le vele beszélni, ha tényleg komolyan gondolod. Kezdd a beszélgetést szerintem egy kis nosztalgiával, eleveníts fel valami jót, amit együtt éltetek meg, mondd el neki, hogy mennyire örülsz, hogy vele élhetted meg, milyen tök jó, amikor együtt vagytok, ámde mostanában kicsit mintha ridegebbnek, távolibbnak érzed, jobban hanyagol :( Kérdezz rá, hogy miért van. Ha nem akar válaszolni, vagy kitér, állítsd kész érvek elé (lásd fent). Úgyis kiböki, főleg, ha meg akar tartani...Ha továbbra sem, akkor lehet, hogy érdemes lenne egy olyan srác felé nézni, aki tudja tisztelni, ha valami fontos neked. Kutyából nem lesz szalonna... :S


Sok sikert! :)

2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!