Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányom ki szeretné próbálni...

A lányom ki szeretné próbálni a tangát? Mit gondoltok vehetek neki?

Figyelt kérdés
12 éves.Mit gondoltok milyent vegyek neki először?(ha lehet képet linkeljetek).
2010. jan. 23. 17:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. jan. 25. 17:02
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Én 23 vagyok, 14-15évesen kezdtem tangát hordani és azóta a kedvencem, semmi egészségügyi és más panaszom nem volt tőle, én is ajánlom. A francia bugyi is jó, de én a csipkéset szeretem abból csak, persze az nem 12 évesnek való és én is csak pár éve hordom a franciát is a tanga mellett.

Amúgy meg, hogy a tanga nem egészséges? Mostanában mindenre azt mondják h pl. ezt sem lehet megenni, meg ezt sem, a következőt sem...én nem foglalkozom ezzel :)

Ha neki nem kényelmes, majd ugyis váltani fog... :)

2010. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki, és beszéld meg vele, hogy milyen alkalmakkor, milyen ruhával, hogyan hordja, és így megőrizheted a bizalmát, hogy veled beszéli meg, mit szeretne.
2010. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
74%
én 14 vagyok 12 éves korom óta hordom és csak tangát szerintem sokkal kényelmsebb még akkor is ezt hordom amikor megvan..a sima bugyi nekem kicsit olyen mintha vmi 'pelenka' lenne rajtam vagy nem tom...szerintem engeddd nkei ha nem kényelmes nem hordja...de sztem tecceni fog neki:)
2010. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy a sima bugyi jó "azokon a napokon", tangát akkor sose hordok.Szerintem se ilyen zsinórosat vegyél neki, nem illik egy 12 évesnek:S Nekem van egy nagyon szép, jó anyagú vastag tangám, anyukámtól kaptam 15 évesen, az első tangámat a retroba vettem 14 évesen, vastag pántút, ki akartam próbálni, ennyi. 19/L
2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányod szeretné vegyél neki egyet. Én is kaptam mer kellett mert volt rajta egy aranyos delfin. Aztán egyszer vettem fel. Most ő is ki akarja próbálni. Vidd el vásárolni és hagyd had válasszon magának. Ha nem tetszik neki ugyse fogja hordani ha meg kényelmesnek találja had hordja. Jobb mint ha kényelmetlen alsóneműbe lenne kényszerítve:)(Ez nem olyan nagy dolog és nem is rossz)üdv.
2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hogy tetszett a lányodnak a tanga?:)

Hordja még azóta?:D

2011. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Azóta remélem már hordja a tangát a lányod?:)

Küldök kettőről képet,amit véletlen megláttam és szerintem a lányodnak is bejönne!:) pl.Ezek akár jók lehetnek neki nyárra is,fehér miniszoknyák,minirucik alá,vagy fehér nacik,rövid nacik alá is.:)Szerintem írtó csini,fiatalos és csajszis mindkettő,szabásuknál fogva bármilyen testre simuló ruci alá felvehetők.Én csak javasolni tudom,hogy vegyél neki ilyesmit párat,tuti tetszeni fog neki!:)Nyárra tényleg bármilyen ruci alá jók!!:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!