Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
MIndenkinek köszönöm szépen a kommentet. Majd ma kiderül hogy lesz e valami. Lehet szemétség de ráállítottam 2 magánnyomozó ismerősömet. azt mondták minden egyes percet felvesznek videóra. Persze nem kevés pénzért...de nekem megéri. Holnap a délutáni órákban tudok írni hogy mi történt. Szorítsatok!
2009. ápr. 14. 10:56
 42/71 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem szemetseg a magannyomozo!
2009. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
írj mi lett, én is kíváncsi vagyok:)
2009. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség, de nem biztos, hogy azzal kéne kínoznod magad, hogy végignézed azt a videót :( Majd írj ha van rá lehetőséged
2009. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

Hm, érdekes. "A kapcsolatotok érdekében meg kell tennie." És az nem zavarja, hogy részedről emiatt a kapcsolatnak vége lehet? Elfelejtette, hogy ez nem egy emberen, hanem kettőn múlik és történetesen te vagy a másik fél? Én már akkor is kidobtam volna, amikor először mondta, hát még akkor, amikor a fenti szöveg után letette a telefont. Szerintem kár a magánnyomozókért, elég határozottnak tűnt és egyértelmű a megoldás. Ha ez most eszébe jutott, később is lesznek ilyen gondolatai, akkor meg inkább jobb most túllenni a szakításon, hogy esélyt adhass másnak az életedben.


Egyébként nekem másfél éve van barátom, nekem is ő volt az első, én is 18 éves vagyok. Néha nekem is eszembe jut, hogy milyen lehet mással, néha még el is fantáziálgatok, ám megmaradok csupán a képzeletnél, ugyanis nem tudok belegondolni abba, hogy tényleg megérint egy pasi, aki nem a barátom. Szeretem őt, ebbe pedig nem fér bele még az sem, hogy mással csókolózzak.

2009. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim válasza:
100%

Hali!

Szerintem(és a tudomány szerint is) négy féle szeretet van.

Az első a szerelem, a második a szekszuális vonzalom, a harmadik a szeretet ami a szerelem után jöhet létre, a negyedik meg a baráti/felebaráti szeretet.


linkek a témához: [link]

[link] (ez egy remek cikk/post szerintem, a te esetedet taglalja kb)


üdv

2009. ápr. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT lenne ettől erősebb a kapcsolat???:O Hogyhogy megengedted neki? Biztos vagy benne, hogy szeret téged?:O
2009. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
68%

Naaa mi lett??

Megkérdezhetem amugy h magánnyomozók mennyiért vállalták ezt el? Mert nekem is kéne ilyen lehet :D Köszi :D

2009. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom hogy egyikőtök sem hülye,ez 1 elég sz@r helyzet.Az emberi kíváncsiság ellen nem lehet mit tenni!Szerintem ez tök természetes hogy elgondolkozik valaki azon hm vajon mással milyen lehet?Ettől még lehet szerelmes az ember!Csak én nem hagynám hogy megtegye.Mert hiába a kíváncsiság,az hogy mással összefekszik szerintem nem fér 1 kapcsolatba.Én is kíváncsi vagyok,de eszembe nem jutna hogy megtegyem mással.Ha neki jó veled,akkor csak kíváncsiságból megtenni nem éri meg.
2009. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
82%
Ez 1 elég sz@r helyzet.Az emberi kíváncsiság ellen nem lehet mit tenni ez természetes dolog.De én nem hagynám hogy megtegye.Mert hiába a kíváncsiság,az hogy mással összefekszik szerintem nem fér 1 kapcsolatba.
2009. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!