Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki akarja próbálni mással....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja próbálni mással. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mind ketten együtt vesztettük el. Ki akarja mással is próbálni a szexet. Erre egy olyan fiút választott, akit nem rég ismert meg, és ő bevallotta hogy tetszik neki. Én megengedtem neki, de félek. Mi, mármint ő ugy van vele, hogy ez megerősíti majd a kapcsolatunkat. De én félek.

A léyneg hogy szeretjük egymást, de ki akarja mással is próbálni. Mit gondoltok erről? LÉcci válaszoljatok gyorsan!


2009. ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

Én kérek elnézést de erről egy vicc jutott az eszembe:


Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2009. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
A vicc jó, sokat ismerek, de erre a témára ezt még nem halottam. Nekem egy egyszerű mondás jut eszembe: Nem mindegy, hogy kiköpünk vagy beköpünk az ablakon! Egyébként a fiatalok már régen szakítottak.
2009. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:
nekem ugyanez volt a pérommal a helyzet, csak én akartam kipróbálni. Megtettem. Megbántam,mert nem tudtam tükörbe nézni anélkül hogy ne néznék magamra undorral. De megfogadtam magamnak azt is egyúttal hogy eszem ágában nincs többé ilyesmit tenni és mélyen elítélem az egyéjszakás kapcsolatokat is azóta. Hűség pári lettem és képzeljétek a kapcsolatunknak semmi baja 4 év után se. Párom is túlélte mert azt mondta igazán szeret ezért elnegedett egy estére. Visszamentem hozzá, és többé nem megyek el tőle. Mindkettőnk előnyére vált, mert megtanultuk a büszkeség és a hiúság még nem visz előre.
2009. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
hat kis csaj nem rendes
2009. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
Har alairom amiket eddig irtak:P ez nem kapcsolat..szeret s massla akar sexelni..hat ne nem hagynam..
2009. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi...de sztem jól döntöttél...ilyet csinálni vazz..ez nem kapcsolat...17L
2009. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

jól d*gd meg,aztán vágj hozzá pár ezrest:)

amennyire értékeled a teljesítményét

ennyit érdemel!!!!!

2009. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
56%
én a helyedben megengedném de akk mondanám h énis kiprobálommás lánnyal
2009. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Hát ehhez én is válaszoltam anno. Én voltam az "önfeláldozó libás":)...Sajnálom, hogy így alakult... DE! nehogy megbocsáss neki, nem érné meg. Sok fájdalomtól mentheted meg magad, ha nem is köszönsz neki! Mondjuk lehetnél nagyon szemét is, csak az a baj, hogy szerintem attól, hogy félrekefélt, még szereted ezt a kis retardáltat... Megtehetnéd, hogy nem szakítasz vele még, hanem lesz szex, mint máskor, csak most erősebben, durvábban, intenzívebben, a végén pedig hozzávágni egy 200-ast, hogy ennyit a teljesítményedről, és utána kirakni a csajt. Én már játszottam meg, jó buli hidd el. Persze némi szadizmusra, kegyetlenségre, és érzéketlenségre szükség van, de ha el tudod érni, hogy magadban gyűlöld, nem lesz baj.:) Én megcsinálnám vele minden gond nélkül. Jah, meg a sráccal is lenne egy kis megbeszélnivalóm egy viperával. A fa viperára gondolok... sok sikert, és kellemes állkapocs csont törést:D Fel a fejjel:) 23/F
2009. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
tapasztalatból mondom: előbb vagy utóbb, a tudtoddal vagy anélkül, de le fog feküdni mással/másokkal is
2009. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!