Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbánnám? 19/L

Szerintetek megbánnám? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 eves lany vagyok es meg szűz ...

Mindenki állandóan piszkál miatta most mar a családom is .

Lehetőségem lett volna ra millió , de en mindig hittem abban hogy majd az igazival fekszem csak le meg nem akartam olyannak odaadni magam aki nem szeret . De most mar kívánom is a szexet meg tényleg mindenki állandóan erről kérdezget meg ez a téma .. Nagyon unom most mar es beláttam h fölösleges várni az esetleges igazira mert úgysem jön el . szerintetek nagyon hulye otlet ha egy buliban lefekudnek egy idegennel ? Tudom hogy sokan elítélitek de nem látok mas megoldást szeretnek tullenni rajta mert mar sokkal inkább érzem tehernek mint sem "kincsnek" :(( előre is koszi a véleményeket !!



2014. jan. 5. 00:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Igen ,nagyon hülye ötlet..Ha az ismeretségi köröd szerint ez ciki, akkor keress más embereket :) Vagy jobb lenne, ha ezentúl a jófej ismeretségi köröd arról beszélne, hogy mekkora r*bi vagy,mert ilyet tettél? Idegennel lefeküdni? Végülis lehet,hogy valamit elkapsz tőle, leitat, bedrogoz, akármit csinálhat veled egy idegen,...
2014. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
22%

Én továbbra is azt mondom, ne várj az igazira. Ha majd otthagy pár hónap, egy év után, csak annál nagyobb fájdalom és csalódás lesz, hogy rövid ideig tartott, mikor te még a szüzességedet is odaadtad, meg neked ő volt az igazi.

Lássuk be, a fiatalabb fiúk nem a hosszútávú kapcsolatokért vannak oda, még szeretnének kalandozni, nem pedig elköteleződni, szóval nem éri meg az igazira várni.

Add oda valakinek, ne egy jöttmentnek, aztán majd az igazi valószínűleg néhány kapcsolat után jön, miután már te is érettebb leszel, úgyis sokat fogsz még változni, azt gyanítom inkább csak 25 után fog eljönni a nagy Ő, ahogy a legtöbb embernél így van ez. Addig meg nehogy várj, mert akkor már vérciki lesz.

2014. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Nehogy lefeküdj egy idegennel!
2014. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 valaki : válasza:
34%
Nyugi,én nem ítéllek el, 17 éves vagyok,ha 18-ig nem találkozom senki olyannal,akivel érdemes,akkor én is ezt fogom tenni,mert engem már a 15 éves legjobb barátnőm is gúnyol a szüzességemért -.-
2014. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 planszó válasza:
84%

hát ne legyél bolond.. konkrétan azt mondja a családod h uccu neki farkaljon meg mostmár vmi vad idegen, mert milyen az már h a drágalátos lányuk várni szeretne addig míg megbecsüli, szereti vki és nem csak egy éjszakára fog kelleni..

én is azt ajánlom h válts ismertségi/baráti kört, mert azok nem barátok akik ezért cikiznek.

én 22 éves vagyok, most léptem bele egy kapcsolatba és ezelőtt nem volt senkim. mivel még friss az egész még vele se ugrok a dolgok közepébe. mindennek eljön a maga ideje :)

hidd el érdemes várni!

2014. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
84%

Szia!

Én is 19 éves vagyok és szintén szűz...Én is közel hasonló helyzetben voltam, mint te...És ugyanúgy, ahogy te én is erre gondoltam, hogy lesz ami lesz, elmegyek egy buliba...adódott is lehetőség, el is mentem és már majdnem ott tartottunk, de végül meggondoltam magam...Rá pár hónapra pedig megismertem az "igazit" ... előtte nem is hittem benne, hogy egyáltalán van ilyen, hogy megtalálod a nagy Ő-t...de vagyok olyan szerencsés, hogy már több mint fél éve együtt vagyunk és most tervezzük az elsőt mi is...És sokkal jobb érzés így, hogy akkor azon a bulin nem tettem meg...szerintem egyáltalán nem szégyen, ha még szűz vagy. És ez egyébként se egy olyan dolog, amin "túl kell esni"...ha egy rossz partnerrel rossz élményeket szerzel, a későbbi életedre is komoly hatással lehet...

2014. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a családod is ezzel zaklat, hogy mikor fekszel már le valakivel?

Melyik családtagod és miféleképp jön elő ilyennel?

Vasárnapi ebéd közben? Vagy hogy?

2014. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Only a man válasza:
45%
Na mi lett a vége?
2021. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szerintem okosan döntést hozott a kérdéskiíró, és végül lefeküdt egy éven belül valakivel. Én erre tippelek.
2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!