Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbánnám? 19/L

Szerintetek megbánnám? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 eves lany vagyok es meg szűz ...

Mindenki állandóan piszkál miatta most mar a családom is .

Lehetőségem lett volna ra millió , de en mindig hittem abban hogy majd az igazival fekszem csak le meg nem akartam olyannak odaadni magam aki nem szeret . De most mar kívánom is a szexet meg tényleg mindenki állandóan erről kérdezget meg ez a téma .. Nagyon unom most mar es beláttam h fölösleges várni az esetleges igazira mert úgysem jön el . szerintetek nagyon hulye otlet ha egy buliban lefekudnek egy idegennel ? Tudom hogy sokan elítélitek de nem látok mas megoldást szeretnek tullenni rajta mert mar sokkal inkább érzem tehernek mint sem "kincsnek" :(( előre is koszi a véleményeket !!



2014. jan. 5. 00:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: milyen magas vagy és hány kiló amúgy?
2014. jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
23%
persze hogy nem vesztegetem. átérzem a helyzeted.:) én is úgy jártam mint te, hogy elhalasztottam a lehetőségeket és vártam az "igazira", de hiba volt. írj üzit ha gondolod aztán megbeszéljük.:)
2014. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
168cm es 57kg . De ez nem piac :D..
2014. jan. 5. 01:33
 34/49 anonim ***** válasza:
teher? 19 éves lány létedre, ez sosem lehet teher. én tisztellek ezért. hidd el, eljön majd az igazi, vagy, ha nem is, legalább ne egy random, ismeretlen legyen az első, hanem egy kapcsolatban történjen... sok sikert, türelem, senki nem ítél el ezért 19/f
2014. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
barátkozz másokkal... ha ott ciki, hát szerintem nekik negyobb szégyenkezni valójuk van, mint neked. ismerek olyanokat, akik már 12-13 éves korukban elveszítették, 14 évesen már nem csak egy lyukjukba ment már, és szerintem ez szégyelni való. jó, tudom, hogy te nem ilyenre vágysz, csak, ha a barátnőid már nem szüzek, az az ő bajuk.
2014. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az en ismeretségi körömben ez mar ultra cikinek számít sajnos :("


akkor tényleg mondhatnád nekik, hogy már túl vagy rajta. és ha kérdezik, hogy ki volt, mondhatod, hogy egy buliban ismerkedtetek meg, eléggé fájt, és nem hinnéd, hogy a következő a közeljövőben lenne. így aztán remélhetőleg békén hagynának.

de akkor is furcsa, hogy a saját rokonaid nem tudják elhinni, hogy valaki szerelemből szeretkezik, nem pedig csak a dugás kedvéért....(szüleid se?)

2014. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Missi_Key ***** válasza:
100%

utolsó válasz tökjó,

amúgy ha el akarod veszteni, hajrá..de magadért tedd, ne a nénikéd másodunokaöccsének a húgáért...

2014. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:

Szerintem ne legyél ennyire befolyásolható... Rendben, írtad, hogy már a családod is piszkál. De csak mások kedvéért te tényleg tennél ilyet?


Az sem indok, hogy már kívánod a szexet. Nem nagyon hiszem el, hogy 16-17 évesen nem kívántad...


Mindent csak magadért csinálj - már ami saját magadat, pláne a testedet illeti. Nem mások fognak együtt élni az élményeiddel, csak te.

2014. jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

NE LEGYÉL HÜLYE

19 éves vagy, valszeg most kerültél ki középiskolából, normális esetben mész tovább, új ismeretségek stb. legyél türelmes, hidd el, a végén úgy érzed majd, hogy tényleg megérte! :)

2014. jan. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Olyan ku.va vagy mint a többi!
2014. jan. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!