Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szexre akart velem...

Csak szexre akart velem összejönni. Szűz vagyok de szeretném vele megtenni. Megbánnám?

Figyelt kérdés
25 éves szűz lány vagyok van egy pasi aki csak szexre akart volna engem, de nem alakult köztünk semmi. Feladta mert nehéz eset vagyok. Megbántam hogy nem mentem bele vele mert nagyon rá voltam már indulva csak gátlásos vagyok. Ha nem is mostanában, de valamennyi idő elteltével esetleg újra felvenni vele a kapcsolatot? Szeretném már...Csak nem tudom megbánnám-e később. Neki ez csak ennyit jelentene.
2013. máj. 30. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel olyat akinek többet is jelentenél...?
2013. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te tudhatod. De ha neked többet jelent a szex, puszta tornagyakorlatnál, akkor megbánnád.
2013. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom lenne-e olyan aki szeretne engem. Na igen itt jön be az önbizalomhiány meg a gátlásosság. Mert már "öreg" vagyok. Most nem azért de ki akarna kapcsolatra egy 25 éves szűz lányt? Aki nem tud semmit ilyen dolgokról? Mikor már 15 éves lányok profik :D Szánalmas világ de így van...
2013. máj. 30. 20:54
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja privit nem kérek :D
2013. máj. 30. 20:54
 5/17 anonim ***** válasza:

a lányok még, ha érzelem nélkül is vágnak bele a dologba, általában mégis érzelmekkel telítve élik át, és aztán nehezen, vagy sehogy se tudják elengedni a kiválasztottat. remélik, hogy mégis érez valamit, hisz ő a testének legféltettebb dolgát adta/ajándékozta oda, akkor az lehetetlen, hogy a másiknak ne jelentsen annyit.... pedig valószínű, hogy tényleg nem jelent annyit.

azt javasolnám, hogy ezt tudva, ha legközelebb úgy érzed, hogy megtennéd valakivel, akkor ezt szem előtt tartva vágj bele, de csak olyannal, akiben megbízol, akit kiismersz annyira, hogy biztos legyél benne: ha esetleg nem is lesz szerelmes beléd, de a te örömöd, élvezeted lesz számára ott, és akkor a legfontosabb!. így egy kellemes élménnyel leszel gazdagabb, és nem úgy fogod átélni, hogy csak kihasznál téged, hanem ad is!

persze az igazi az lenne, ha viszonozná a szerelmed.ami szerintem egyáltalán nem lehetetlen! :-D

2013. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ha eljőn az igazi megbánod.......
2013. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
leirtad mi a probléma veled. Ez mr fél siker, ezen kéne változtani. Amugy attól nem lennél belevalóbb és nem lenne több önbizlamad ha egy srác kihasznált volna. ez végképp azt súlykolná beléd hogy te csak erre vagy elég.... Próbáld rendbe tenni az önértékelésedet és akkor jönni fog a szerelem is. nem éreznéd magad többnek attól hogy nem vagy szűz csak úgy éreznéd mintha egy használt zsepi lennél amit használat után kidobtak:(
2013. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az akrana egy 25 éves lánnyal kapcsolatot akinek megtetszel. Akit meg fog a személyiséged stb. Gondolom Te erre esélyt sem adsz mivel ugysem tetszhetsz senkinek szerinte gugye? A másik a legtöbb pasinak még imponál is ha ö lehet az első egy nő életében. Ha valkit érdekelsz és szeret azt ez nem fogja zavarni sőt. Senki nem várná el hogy profi legyél.
2013. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazad van ebben. Csak a másik oldala meg az ennek hogy "még arra sem voltam jó neki hogy megd*gjon" mert most meg ez jár a fejemben. Hogy basszus annyit sem értem neki hogy kicsit jobban törje magát. Na mindegy ezen gondolkodom még majd :)
2013. máj. 30. 21:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, megbánnád.


Gondolom nem véletlenül vagy szűz 25 évesen, nem akartad odaadni bárkinek. Akkor most miért akarod az első szembejövőnek?

2013. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!